загрузка...
§ 13. Інструменти графічного редактора ООо4 Kids Draw - 2 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 2 » § 13. Інструменти графічного редактора ООо4 Kids Draw
11:40
§ 13. Інструменти графічного редактора ООо4 Kids Draw

Данилку, сьогодні ми детальніше поговоримо про інструменти графічного редактора OOo4Kids Draw та способи їх використання. Спочатку розглянь усі Інструменти та їх назви. Детальніше ми ознайомимося тільки з тими, що використовуються найчастіше.
Більшість назв пояснює призначення інструмента. Наприклад, інструмент «Лінія» зображує лінію, а інструмент «Лінія зі стрілкою на кінці» -лінію зі стрілкою на кінці. Якщо з правого боку від Інструмента є трикутник А' - це означає, що це - група (список) інструментів і, натиснувши на нього, список можна розкрити.
Так, більшість інструментів я вже встиг випробувати, і в мене виникло питання, а якщо мені потрібно розвернути фігуру, як це зробити?
До групи інструментів «Ефекти» входить команда «Обернути», яка вмикає режим, у якому можна повертати фігуру на
будь-який кут, а команда досволяє дзеркально відобразити малюнок.
Чудово! Я навчився віддзеркалювати та обертати фігури і вирішив пограти зі своїми однокласниками у гру «Задзеркалля». Приєднуйся до нас!
Для гри «Задзеркалля» потрібно створити малюнок з різних фігур, потім скопіювати їх (для виділення групи графічних об'єктів їх потрібно обвести вказівником миші, затиснувши ліву клавішу) та віддзеркалити. Декілька об'єктів, що потрібно буде знайти у грі, віддзеркалити знову. Запропонуй пограти у цю гру батькам і друзям.
Завдання 1.
Данилко намалював один трикутник і скопіював його декілька разів. Одну копію дзеркально відобразив, а інші - розвернув на різні кути. Визнач номер трикутника, який було дзеркально відображено.
Завдання 2.
Данилко створив малюнок і дзеркально відобразив усі графічні об'єкти на ньому, окрім трьох. Знайди їх.

 


Категория:
2015
| Просмотров: 508 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть