загрузка...
§ 16. Безпечний Інтернет - 2 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 2 » § 16. Безпечний Інтернет
11:46
§ 16. Безпечний Інтернет

Данилку, а ти любиш казки? Сьогодні я приготував одну дуже повчальну казкову історію. Одного разу Ганнуся...
Який жах, дівчинка із цієї казки зовсім не знає правил безпечного спілкування в мережі Інтернет. Вона завантажила в комп'ютер віруси, розпочала спілкування з незнайомими людьми, повідомила злочинцям приватну інформацію та втратила всі кошти на рахунку мобільного телефону.
Так, нехтування безпекою під час користування послугами мережі Інтернет може призвести до купи неприємностей і може навіть загрожувати здоров'ю та життю дитини.
Пропоную повторити основні терміни, що вивчили у третьому класі під час знайомства з темою «Пошук даних в Інтер-неті», та скласти правила безпечного користування Інтернетом.
Комп'ютерна мережа, що поєднує комп'ютери, розташовані по всьому світу, називається Інтернетом.
Інтернет має багато послуг: це і перегляд інформації, повідомлення новин, здійснення купівлі товарів, спілкування з людьми та багато іншого.
Одна з найпоширеніших послуг називається службою WWW або Всесвітнім павутинням. Ця послуга є сукупністю веб-сторінок, що зв'язані між собою гіперпосилан-нями.
Для перегляду веб-сторінок у комп'ютері потрібно мати програму браузер.
Браузер - комп'ютерна програма, що надає можливість переглядати веб-сторінки.
Комп'ютерний вірус - це комп'ютерна програма, яка має здатність до прихованого створення власних копій, а також виконання шкідливих дій з даними на комп'ютерних носіях. Як наслідок, може унеможливити роботу будь-якого комп'ютерного пристрою, знищити інформацію або викрасти і передати її.
Антивірус - це комп'ютерна програма, що виявляє деякі комп'ютерні віруси у програмах, що завантажуються, а також наявні на комп'ютерних носіях, попереджає користувача про небезпечні програми, може знищувати деякі комп'ютерні віруси.
Комп'юшку, перевір, я склав правила безпечного користування мережею Інтернет.
Усе правильно, але додам ще декілька правил безпечного пошуку інформаційних матеріалів у мережі Інтернет.
1.  Переглядай інформацію на сайтах, що ввійшли до списку, створеного для тебе батьками або вчителями.
2.  Використовуй пошукові системи, що рекомендували тобі батьки чи вчителі.
Наприклад: http://www.googlemykids.com/
3.  Не завантажуй файли без дозволу дорослих, вони можуть містити віруси.
4.  Якщо знайшов у мережі Інтернет інформацію, що бентежить тебе, не намагайся розібратися в цьому самостійно. Звернись до батьків або вчителів -вони знають, що треба робити.
Запитання та завдання
1. Назви правила безпечного користування мережею Інтернет і поясни, чому так потрібно поводитись. 
2. Наведи приклади ситуацій, що можуть становити небезпеку під час користування мережею Інтернет, та поясни, як правильно потрібно поводитись. 
З. Склади разом з батьками поради, що допоможуть тобі безпечно користуватися мережею Інтернет. Надрукуй їх і покажи в класі.

 

 


Категория:
2015
| Просмотров: 366 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть