загрузка...
19. Ми - українці - 12 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 12 » 19. Ми - українці
19:40
19. Ми - українці

Перший вранішній промінь ковзнув притихлою землею. І прокинулися степи, гори, ліси. І заграли веселковими барвами, різними голосами відгукнулися на життєдайне сонячне тепло. І посміхнулися новому дню люди української землі. Одна Україна. Одна на всі часи і для всіх. Різиобарв'я, щедрість і велич нашої землі відбилися насамперед у традиційно-побутовій культурі українців.
Наш хліборобський народ ніколи не прагнув до завоювання чужих територій, він беріг рідну землю. Життя кожного українця впродовж багатьох тисячоліть було і є невід'ємним від Батьківщини. Його щоденні справи, турботи, культурне надбання, фольклорні традиції, образні і афористичні особливості мови містять відповіді на найскладніші питання буття, насамперед розпізнання добра і зла. Шлях до цього лежить через власне удосконалення, через спілкування з рідним краєм, вивчення свого коріння, творчості, ремесел, навчання і виховання людяності. Прикладом цього може стати чимало людей, які присвятили своє життя і творчість нашій Вітчизні.
З однією з таких родин ми прагнемо тебе познайомити. Отже, запрошуємо тебе в гості до Віри Іванівни Акініної - Берегині вже чотирьох поколінь народних майстрів, які мешкають у місті Вінниця.
Вона народилась у 1911 році. Із дитячих років гарно малювала і в'язала, а ще навчилася плести мережива, що стало головним захопленням її життя, а фантазія у створенні різноманітних візерунків дали початок чарівному світу її виробів. Усе життя ця незвичайна жінка присвятила творенню краси і праці і передала свої таланти і своє вміння нащадкам.
В жовтні 2006 р. відбулася урочиста виставка робіт всієї родини, присвячена 95 -річчю талановитої майстрині. Виставка дала можливість побачити роботи не тільки Віри Іванівни, а і її дочки Зої, онучок Оксани, Марини та Людмили, правнуків Тараса, Софії і Олександри.
Оксана і Марина плідно займаються власною творчістю, але й знаходять час для роботи з дітьми: навчають писанкарству, кераміці, розпису, виготовленню української народної іграшки.
Подивись на ці роботи, які виготовлені кількома поколіннями славної родини, головне в них - збереження українських народних традицій та звичаїв. Вони розкривають безмежний світ краси і мудрості народу, відтворюють розуміння добра і краси. Низький вам уклін, великі майстри української землі, за творчість і безцінний внесок в українську культуру!

Підручники 7 клас основи здоров'я
Відповіді 7 клас алгебра


Категория:
2015
| Просмотров: 219 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть