загрузка...
29-30. Дизайн-проект - 13 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 13 » 29-30. Дизайн-проект
16:04
29-30. Дизайн-проект

Протягом навчального року ви вчилися висловлювати свої думки, почуття, ставлення до навколишнього світу засобами мистецтва, використовуючи різноманітні техніки й матеріали. Тепер ви можете розкрити свій творчий потенціал, використавши набуті знання. Для цього потрібно виконати й захистити дизайн-проект.
Уявіть, ніби вам доручили розробити фірмовий стиль вашої школи або класу. Ви маєте зробити ескізи, малюнки, макети, а потім провести презентацію (захист) і переконати всіх, що ваш проект найкращий.
Розроблення фірмового стилю передбачає не тільки створення логотипа. Це може бути також поліграфічна продукція (зошити, щоденники, запрошення на різні шкільні заходи, календарі), настінний годинник, окремі деталі шкільної форми (футболка, краватка, жилет), оформлення шкільного автобусу.
• Що саме створює відчуття єдності стилю? Які елементи повторюються в усіх видах продукції?
Фірмовий стиль охоплює багато складових. Це й кольорове оформлення, і стилістика, і сам фірмовий знак.
Перші ознаки зародження фірмового стилю пов'язані з появою за доби Середньовіччя ремісничих цехів, які мали свої прапори, вимпели, а також емблеми цеху, які вишивали на одязі.
У створенні фірмового стилю особливого значення набуває вибір загальної ідеї. Це допомагає сформувати в членів колективу відчуття причетності до спільної справи, а також сприяє поширенню інформації про фірму, компанію серед потенційних партнерів чи споживачів продукції.
Творче завдання
Робота в групі. Виконайте колективну роботу «Створення фірмового стилю» (зошит, щоденник, одяг, чашка, чохол для мобільного телефона тощо).
Орієнтовні теми: «Фірмовий стиль класу (школи)», «Герб школи». Матеріали: матеріали й техніка виконання на вибір.
Проект - розроблення виробу та супровідної документації, яка дає повне уявлення про виріб. Іншими словами - послідовно реалізований задум.
Запитання та завдання
1. Яку роль відіграє дизайн у формуванні іміджу фірми, організації, установи?
2. Знайдіть приклади використання фірмового стилю компаніями, фірмами вашої області (району, міста).
Мистецька подорож 
Фірмовий стиль Петера Беренса
Петер Беренс (1868-1940) - один з основоположників сучасної промислової архітектури та дизайну.
У 1907 р. Петер Беренс обійняв посаду художнього директора найбільшого електротехнічного концерну Німеччини ЛЕС. Саме із цього часу починаються його дизайнерські пошуки.
Продукція концерну була розрахована переважно на експорт. Виникла потреба створення індивідуального образу компанії, розроблення єдиного стилю виробів. На думку промисловців, це мало сприяти успішному просуванню товарів ЛЕС на світовому ринку.
Для створення фірмового стилю П. Беренс розробляв каталоги, прейскуранти, фірмову упаковку, виставкові стенди, а також проектував виробничі будівлі, майстерні та квартири для співробітників. Він послідовно втілював принцип підпорядкування різноманітної продукції фірми єдиному стилю.
Зовнішня форма продукції в основному повторювала декілька геометричних фігур - шестикутник, круг, овал. Геометризація форми відображала технічну точність виробничого процесу. Чіткі лінії без жодної орнаментації.
У 1908-1911 pp. П. Беренс спроектував для ЛЕС п'ять великих промислових будівель, які стали вершиною його архітектурної творчості. Найвідоміший із них - Турбінний завод в м. Берліні, задумний ним як своєрідний храм індустріальної потужності.

Підручник за новою програмою 7 клас з гсвітової літератури, української мови, хімії
Відповіді ГДЗ 7 клас іалгебра, геометрія, фізика


Категория:
2015
| Просмотров: 320 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть