загрузка...
5. Особливості побудови інтер'єру - 12 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 12 » 5. Особливості побудови інтер'єру
18:40
5. Особливості побудови інтер'єру

Картини, на яких зображені інтер'єри та побутові сцени життя людей, характерні для цілих періодів історії мистецтва. Елементи інтер'єру можна побачити в помпейских розписах, у візантійських і давньоруських іконах, східних мініатюрах, стародавніх японських сувоях. Починаючи з епохи Відродження він стає важливою частиною багатьох творів, що відносяться до різних жанрів. Недарма великий Рембрандт писав героїв своїх полотен в інтер'єрі, де завжди можна створити таке освітлення, яке активно допомагало 6 втілити зовнішність, характер, переживання людей. І пейзаж, батальний і історичний жанри дуже часто сполучаються з інтер'єром.
«Чистий» інтер'єр, у якому відсутнє зображення людей, якої-небудь жанрової або історичної сцени, тварин, зустрічається не так часто. Але якщо він у картині або малюнку верховодить, то такий витвір прийнято називати інтер'єром.
Подивись удома на те, що тебе оточує. Всюди, зокрема в кімнаті, де про водиш багато часу, ти можеш знайти чимало об'єктів для малювання, цікаве поєднання предметів.
У рисунках інтер'єра так само, як і в інших видах малювання з натури, можна виявити характерні особливості зображуваного, намалювати все те, що в ньому подобається і привертає увагу.
Кожен предмет може виявитись чудовим об'єктом для відтворення в кольорі або на малюнку: стільці, столи, побутові прилади, кухонне приладдя, посуд тощо. Усі ці речі, якими б вони простими не були, наділені власною красою і певною функцією. В цьому й полягає привабливість непримітних речей, в оточенні яких ми проводимо свій час.
Подивись на предмети в своїй кімнаті з цікавістю й по-новому. Адх<е кожен із них може стати частиною чудової композиції.
Інтер'єр - це внутрішній простір архітектурних споруд або внутрішній вид будь-якого приміщення.
Розрізняють два види зображення інтер'єра:
- фронтальним (картинна площина паралельна протилежній стінці і вимагає для перспективної побудови одну точку сходження);
- кутовий (всі стінки інтер'єра розташовані під кутом до картинної площини; для перспективної побудови малюнка вимагає двох точок сходження).
Намалюй цікавий інтер'єр.
Зверни увагу на те, що побудова інтер'єру у фронтальному положенні будується в тій ж послідовності, що й в кутовому. Різниця в кількості точок сходження.
У роботі використовуй правила лінійної і повітряної перспектив. Користуйся абетками майстерності.
Перед тим, як приступати до малюнка інтер'єра, доречно виконати декілька попередніх замальовок з різних точок зору. Це надасть можливість обрати найкраще композиційне рішення для твого малюнка. І лише після цього можеш розпочати малювання.
Малюнок інтер'єру виконуй у такій послідовності:
1. Проведи лінію горизонту відповідно до ескізу і натури, що проходить на рівні очей, і визнач головну точку сходження паралельних прямих, яка залежить від точки зору.
2. Наміть основні лінії стін, підлоги і стелі.
3. Намалюй вікна, двері, балки чи інші конструктивні особливості приміщення.
4. Після завершення основної конструкції приміщення наміть розташування меблів та всіх інших предметів інтер'єра.
5. Перевір правильність конструкції, пророби деталі.
6. Закінчи малюнок олівцем, детально проробивши всі елементи інтер'єра.
7. Виконай малюнок кольором.
У творчу годину
У творчу годину виконай нашвидкоруч нариси інтер'єрів. Вони допоможуть тобі в подальшій роботі. Спробуй передати в нарисах інтер'єрів емоційний стан житла, побут його власників.
Тематичний перегляд
Роздивись замальовки художниці Федорович Богдани. Зверни увагу на розташування предметів на першому і другому планах. Визнач, які правила лінійної перспективи використанні.

Підручники 7 клас основи здоров'я, інформатика, музичне мистецтво
Відповіді 7 клас алгебра, українська мова, біологія


Категория:
2015
| Просмотров: 522 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть