загрузка...
9. Місто майбутнього - 12 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 12 » 9. Місто майбутнього
18:49
9. Місто майбутнього

Кожен з нас колись замислювався: «А яким же стане місто у майбутньому?». І у кожного з нас власне уявлення. Кожен подумки бачить своє власне місто і шлях людства у майбутньому. Одні вважають, що прийдешність людства у технічному прогресі, відповідно й місто бачать техногенним.
Інші думають, що людство піде шляхом розвитку органічних технологій, і уява підказує чудернацьке поєднання живої природи і техніки. А хтось уявляє щось зовсім інакше.
Однак навіть найвигадлнвіші образи міста і тварин, машин і краєвидів, яки ми можемо собі уявити, виникають з вже колись нами побачених і добре відомих образів. Адже неможливо намалювати те, чого ти ніколи не бачив, та про що не маєш жодної уяви. Лише оточуюча нас дійсність може стати відправною точкою для нашої уяви. Природа - джерело ідей, адже її форми настільки різноманітні і дивні!
На створення міста майбутнього може надихнути будь що: сучасні архітектурні споруди і середньовічні замки, гірські вершини і альпійські долини, художні, фантастичні твори, казки тощо.
Але все ж таки иайблагодатніше джерело для фантазії - природа. Форми деяких найпростіших істот нагадують зорельоти або фантастичні будівлі, частини квітів - чудернацьких істот. Тобі потрібно лише уважно придивитися до них.
Уява підказувала нові міста, цивілізації, зустрічі з розумними формами життя. Режисери знімають фільми, письменники-фаитасти вигадують світи, міжгалактичні мандрівки, машини часу, які дозволили б побувати в майбутньому.
Сьогодні існує безліч фільмів, книжок, картин художииків-фантастів, мультфільмів і комп'ютерних ігор, у яких показано безліч світів і образів майбутнього людства та інопланетних цивілізацій.
Розроби композицію «Місто майбутнього».
Ось і ти спробуй уявити, якими будуть міста майбутнього. Якою на твою думку буде архітектура майбутнього?
У цьому тобі допоможуть не лише набутки фантастів. Зверни увагу на сучасні будинки. Архітектори створюють унікальні споруди, які наче пришли з майбутнього: дивні хмарочоси, мости і навіть рукотворні острови.
У творчу годину
Художники, письменники, режисери в своїх творах намагаються передати своє бачення майбутнього. Ти маєш можливість подивитися аііімаційпі і художні фільми, почитати багато творів письменників-фантастів, комікси, де по різному бачиться майбутнє. У тебе складуться свої враження і уявлення які допоможуть у роботі над композицією «Місто майбутнього або «Космічні фантазії», спробуй проілюструвати художній твір, який тобі сподобався.
Тематичний перегляд
Подивись на репродукції картин художників, на яких зображені образи фантастичних міст.

Підручники 7 клас основи здоров'я, інформатика
Відповіді 7 клас алгебра, українська мова


Категория:
2015
| Просмотров: 320 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть