загрузка...
Алгебра 10 кл Мерзляк учебник - 16 Декабря 2013
Главная » 2013 » Декабрь » 16 » Алгебра 10 кл Мерзляк учебник
14:25
Алгебра 10 кл Мерзляк учебник
 
Название: Алгебра. Учебник для 10 класса
Авторы: Мерзляк А.Г.
Страниц: 416
Формат: pdf 
Издательство: Гімназія
Год издания: 2010
 
Отрывок из учебника по алгебре 10 класс, автор Мерзляк:
Ви починаєте вивчати новий шкільний предмет — алгебру і початий аналізу.
Цей предмет надзвичайно важливий. Мабуть, немає сьогодні такої галузі науки, де б не застосовувалися досягнення цього розділу математики. Фізики та хіміки, астрономи та біологи, географи та економісти, навіть мовознавці та учебники 10 класс онлайн історики використовують «математичний інструмент».
Алгебра і початки аналізу — корисний і дуже цікавий предмет, який розвиває аналітичне і логічне мислення, дослідницькі навички, математичну культуру, кмітливість.
Ви зробили серйозний життєвий крок: вирішили продовжити освіту в профільному класі, де математика вивчається на підвищеному рівні. Ми вітаємо вас з цим вибором і сподіваємося, що ви не розчаруєтеся у своєму рішенні.
Навчатися в профільному класі не просто. Потрібно бути наполегливим і завзятим, уважним і акуратним, при цьому найголовніше — не бути байдужим до математики, а любити цю красиву науку. Сподіваємося, що ви з інтересом будете засвоювати нові знання. Ми маємо надію, що цьому сприятиме підручник, який ви тримаєте. Ознайомтеся, будь ласка, з його структурою.
Підручник розділено на п'ять параграфів, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Особливу увагу звертайте на текст, виділений жирним шрифтом. Також не залишайте поза увагою слова, надруковані курсивом.
Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв'язування задач. Ці записи можна розглядати як один з можливих зразків оформлення розв'язання.
До кожного пункту підібрано  алгебра 10 класс Мерзляк  задачі для самостійного розв'язування, приступати до яких радимо лише після засвоєння теоретичного матеріалу. Серед завдань є як прості й середні за складністю вправи, так і складні задачі (особливо ті, які позначено зірочкою (*)).
Крім того, у підручнику ви зможете прочитати оповідання з історії математики, зокрема про діяльність видатних українських математиків. Назви цих оповідань надруковано синім кольором.
Ми знаємо» що підготовка до уроку в класі з підвищеним рівнем викладання математики — робота нелегка. Організація такого навчального процесу вимагає великих зусиль учителя, який формує навчальний матеріал по крихтах, збираючи його в багатьох посібниках. Ми сподіваємося, що цей підручник стане надійним помічником у вашій нелегкій і шляхетній праці, і будемо щиро раді, якщо він вам сподобається.
У книзі дібрано обширний і різноманітний дидактичний матеріал. Проте за один навчальний рік усі задачі розв'язати неможливо, та в цьому й немає потреби. Разом з тим набагато зручніше працювати, коли є значний запас задач. Це дає можливість реалізувати принципи рівневої диференціації та індивідуального підходу в навчанні.
11 грішним кольором позначено номери задач, що рекомендуються для домашньої роботи, сивім кольором — номери задач, які з алгебра 10 класс учебник урахуванням індивідуальних особливостей учнів класу на розсуд учителя можна розв'язувати усно.
 
Перейти на решебник или збірник задач
 

Категория:
учебники 10 класс
| Просмотров: 6264 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть