загрузка...
Алгоритми і виконавці. Висновки - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » Алгоритми і виконавці. Висновки
13:24
Алгоритми і виконавці. Висновки
Висновки
Алгоритмом називають порядок дій, що дає змогу виконати певну задачу. Алгоритми створюють для виконавців з урахуванням їх набору команд, тобто дій, які можуть виконувати ці виконавці.
Комп’ютерні програми розробляють програмісти.
Для створення нових комп’ютерних програм програ-місти обирають програмне середовище, вивчають його систему команд і, використовуючи ці команди, складають послідовності дій для розв’язання поставленої задачі. Від-мови виконавця виникають через неможливість виконати команду.
Програмне середовище Скретч має набір команд для створення нових комп’ютерних програм, мультфільмів, скретч-історій.  Щоб   запустити   програмне   середовище
Скретч, потрібно двічі клацнути на ярлику ку, розташова ному на Робочому столі, або скористатися Головним меню.
Середовище існування виконавців у Скретч називають сценою. Сцена - це місце, на якому відбувається виконання створених проектів: ігор, історій, анімацій та інше. Виконавців у середовищі Скретч називають спрайтами, а записані для них послідовності дій – скриптами.
Для складання скриптів команди перетягують з області набору команд в область складання скриптів і з’єднують одна з одною за допомогою виємок.
Виконання скрипту може розпочинатися після натис-кання вказівником на складений скрипт, або після натиснення на вказану в початковій команді клавішу, або натис-канням на зелений прапорець, коли така команда була передбачена під час складання скрипту.

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 612 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть