загрузка...
Английский язык 5 кл Калинина учебник - 19 Сентября 2013
Главная » 2013 » Сентябрь » 19 » Английский язык 5 кл Калинина учебник
16:38
Английский язык 5 кл Калинина учебник
Название: Английский язык. Учебник для 5 класса 
Авторы: Калинина Л.В.
Страниц: 256
Формат: pdf 
Издательство: Генеза
Год издания: 2013
 
     Перед тобою підручник з англійської мови. Він складається із семи розділів - Units. Кожний розділ - це велика тема, наприклад, «Сім'я» або «Шкільне життя». Для того, щоб з книгою було зручніше працювати, розділи поділено на шість частин, залежно від того, про що конкретно йдеться.
     Робота над темою/підтемою розпочинається з активізації раніше засвоєного лексико-граматичного матеріалу. Це рубрика "Conversational Warm-up", у якій тобі також дається приклад висловлювання.
Навчитися «розмовляти, як англієць» тобі допоможе рубрика "Pronunciation Warm-up". У ній ти знайдеш багато веселих англійських віршів, які допоможуть удосконалити твою вимову й інтонацію.
     У тебе з'являться нові друзі з різних країн - з Великої Британії, Канади, США, Австралії та Нової Зеландії. Це - Ann, Steve, Helen , з якими ти будеш спілкуватися англійською, гратися, пізнавати їхню культуру. Разом з ними ти побачиш Трафальгарську площу в Лондоні, відвідаєш Нью-Йорк в Америці, познайомишся з австралійськими святковими традиціями. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й подивитися на світ широко відкритими очима, навчитися розмовляти англійською як мовою міжна-родного спілкування. 
 
 

нужен решебник? Жми на картинку ниже

 


Категория:
учебники 5 класс
| Просмотров: 6611 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть