загрузка...
Английский язык 5 кл Несвит рабочая тетрадь - 29 Декабря 2013
Главная » 2013 » Декабрь » 29 » Английский язык 5 кл Несвит рабочая тетрадь
00:39
Английский язык 5 кл Несвит рабочая тетрадь
 
Название: Английский язык. Рабочая тетрадь для 5 класса
Авторы: Несвит А.
Страниц: 112
Формат: pdf 
Издательство: Генеза
Год издания: 2013
 
Отрывок из рабочей тетради по английскому язык 5 кл, автор Несвит:
Ви тримаєте в руках робочий зошит, який є складовою навчально-методичного комплекту «Англійська мова. 5 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів автора А.М. Несвіт. Поданий у ньому матеріал повністю відповідає змістові підручника.
Без знання лексики та граматики неможливо спілкуватися іноземною мовою так, щоб вас усі розуміли. Працюючи з цим робочим зошитом, ви повправляєтеся у правильному написанні вивчених слів, вживанні в усному та писемному мовленні засвоєних на уроках лексичних одиниць і граматичних структур» розгадуванні кросвордів. английский язык 5 кл рабочая тетрадь Окрім того, ви навчитеся писати електронні та особисті листі, а також короткі повідомлення за поданими словами чи граматичними структурами.
Це навчальне видання також містить завдання для творчих учнів - ви зможете скласти віршики або римівки з опорою на зразок. А запропоновані ситуативні діалоги допоможуть вам навчитися використовувати вивчений матеріал в усному мовленні.
Зміст зошита, як і підручника, структуровано за тематичними циклами та поділено на уроки. Тому починайте виконувати вправи, що подані до кожного уроку зошита, тільки опрацювавши відповідний матеріал підручника. Уважно читайте інструкції до вправ. Виконати завдання правильно вам допоможе приклад, виділений курсивом. англ.язык 5 кл Несвит. Намагайтеся не лише виконувати вправи письмово, а й промовляти їх уголос.
Сподіваюся, що завдання робочого зошита допоможуть вам успішно опанувати англійську мову і принесуть вам не тільки користь, а й задоволення.
 
 
Здесь Вы также сможете не только перейти на учебник по английскому языку, но и воспользоваться электронной версией решебника с правильными ответами по данному предмету, автор Несвит. 

Решения тетради
 
 
 
 
 
 
 
И еще несколько рабочих тетрадей для 5 класса:
 
 

Категория:
рабочие тетради
| Просмотров: 33957 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть