загрузка...
Бісероплетіння - 5 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 5 » Бісероплетіння
19:59
Бісероплетіння

Плетіння з бісеру — одне з давніх видів декора-тиено-прикладного мистецтва. Уперше з'явилося бісероплетіння на африканському континенті, а на сьогодні воно відоме в усьому світі.
Для початківців плетіння бісером може відкрити небувалі простори для творчості. Чого тільки не побачиш у майстрів цього чудового мистецтва: і бісерні дерева, і бісерні іграшки, і ювелірні прикраси, і декоративні вироби для дому, і багато-багато іншого.
Бісероплетіння — тривалий кропіткий процес, що сприяє розвитку уваги, посидючості та дрібної моторики. Для створення плоских прикрас (кольє, намиста, браслетів, сережок) майстри використовують гумову або лавсанову нитку, а об'ємні вироби (вази, тварини, квіти) потребують використання дроту, що тримає форму. Тварини з бісеру служать оригінальними прикрасами інтер'єру і в деяких випадках аксесуарами: брелками. підвісками до телефону тощо.
ЯСКРАВА БАБКА
Наші помічники:
•  дріт для бісеру (діаметр 0,2 мм, довжина 50 см)
•  бісер двох кольорів
•  2 намистини
Яскраву бабку робимо так: 
1. Підготуй  для   роботи  дріт завдовжки 50 см, бісер одного кольору для тулуба та іншого кольору, для крил, намистини для очей.
2. Для 1 ряду набери на дріт 1 намистину, 1 бісерину, знову 1 намистину та ще 3 бісерини того самого кольору. Розмісти їх на середині дроту. Пропусти пустий кінець дроту через 3 бісерини і затягни дріт. Ти отримаєш два перші ряди плетіння. Будь обережним під час роботи з дротом!
З. Для 3 ряду набери на один з кінців дроту 4 бісеринки та пропусти через них інший кінець дроту.
4. Для 4 ряду набери 5 бісеринок і повтори попередню дію.
5. Для більших крил бабки набери на кожний кінець дроту по 26 бісеринок іншого кольору. Потім пропусти кожний з кінців дроту через бісеринку, блищу до тулуба бабки, з кожного боку. Затягни дріт й отримаєш передню пару крил.
6. Для 5 ряду тулуба нанижи 5 бісеринок та закріпи їх, протягнувши вільний кінець дроту. Продовжуй нанизувати другу пару крил бабки. Роби їх аналогічно першому, але набирай на кожний кінець по 23 бісеринки.
7. Крила готові, тепер завер-шиплетіння тулуба. Для 6 ряду набери 5 бісерин, а далі продовжуй за схемою:
7 ряд — 4 бісерини;
8 ряд — 3 бісерини; 9-21 ряди — по 2 бісерини.
8. Після завершення закріпи дріт: один з кінців дроту пропусти через передостанній ряд бісеринок. Потім скрути разом обидва кінці дроту та обріж їх.
Творимо красу
У вільний час, користуючись схемою, спробуй сплести крокодила.

підручники  4 клас
ГДЗ для 4 класу


Категория:
2015
| Просмотров: 412 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть