загрузка...
Де можна гратися, а де-ні - 20 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 20 » Де можна гратися, а де-ні
11:51
Де можна гратися, а де-ні
Найзручніше місце для гри в місті - це дитячий ігровий або спортивний майданчик у дворі біля твого дому. Найчастіше ти перебуваєш там не один. Поряд з тобою діти з твого будинку або будинків поблизу, а також дорослі - батьки чи бабусі, дідусі.
На дитячому ігровому майданчику є гойдалки, кару¬селі, гірки тощо. Біля них будь особливо обережним, щоб не вдаритися, коли інші гойдаються. Катайтеся по черзі, не сваріться.
На спортивному майданчику можна пограти в рухливі ігри, футбол, бадмінтон. Майданчики розташовують на віддалі від вулиць і доріг, серед зелені, часто їх огоро¬джують невеличкими парканами.
У селі грайся на своєму подвір’ї і там, де дозволяють батьки.
Обирай безпечні місця для ігор та прогулянок.
Під час прогулянки ти можеш зустріти незнайомих людей, іноді небезпечних. Як поводитися з ними, ти вже знаєш. Однак пам’ятай: небезпечними можуть бути не тільки чоловіки, але й жінки, дідусі, бабусі, хлопці та дівчата. Щоб здобути твою до-віру, дорослі можуть використовувати твоїх однолітків. Не-знайомці можуть пропонувати будь-що, щоб дізнатися, де в тебе вдома лежать гроші, коштовності. Не розпочинай розмови з ними. У жодному разі нікому не називай свою адресу, номер телефону, нічого не розказуй про сім’ю. Обов’язково повідом батьків або вчителя, якщо до тебе з якимось проханням зверталися незнайомці.
Допоможуть уникнути небезпеки ще й такі поради:
Без дозволу батьків не відходь далеко від дому.
Не гуляй дотемна, у безлюдних місцях.
Уникай хуліганів, підозрілих компаній, п’яниць.
Не бався на дорозі, де їздять машини.
Не грайся і не ховайся в під’їздах, підвалах, на горищах, даху, будівельних майданчиках, у покинутих будівлях, а також біля звалищ і смітників.
1. Розкажи про свій двір. Де найчастіше ти граєшся зі своїми друзями?
2. Разом з батьками визнач небезпечні місця для ігор і розваг у твоєму дворі, мікрорайоні.
3. Робота в групах. Обговоріть правила безпечної по ведінки надворі.


 


Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 1427 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть