загрузка...
Диско - 9 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 9 » Диско
16:08
Диско

Привіт, мій друже! Я запрошую тебе на дискотеку. Знайомі мелодії та захоплюючі танцювальні ритми - це диско.
Богдане, ти пом 'ятаеш про мое. захоплення танцями? Я зауважила, що серед розмаїття танцювальної музики в така, під яку найчастіше хочеться танцювати. Йдеться про диско. А яка його історія та особливості?
Привіт, Христинко! Я вже зробив колекцію хітів джазу, а зараз хочу розпочати роботу над альбомом «Дискотечна музика». Дізнаймося, що таке диско.
На відміну від року, де переважають гітари, у диско зазвичай використовують клавішні, струнні та електронні музичні інструменти, які створюють своєрідний акомпанемент. Партію соло здебільшого
виконують оркестрові інструменти (наприклад, флейти). Темп музики - від 80 до 140 ударів за хвилину. Диско властива значна кількість оркестрових п'єс. «Королевою диско» вважається американська співачка Донна Саммер. Найвідомі тими виконавцями цього стилю є Глорія Гейнер, Даяна Росе, Аманда Лір, Даліда та інші. До стилю диско звертались і музичні колективи - групи «ABBA», «Boney М.», «Arabesque», «Baccara», «Dschinghis Khan» та інші.
На початку 1980-х років популярність диско спадав, проте цей стиль залишив свій вплив на напрямки електронної і танцювальної музики хауЗу техно і хіп-хоп.
Представники «диско»
«Ricchi E Poveri» - італійський музичний гурт, створений у 1968 році.
Гурт був популярний як в Італії, так і за її межами. У 1970-1980-х роках деякі його си ні'ли стали справжніми хітами, посівши вершини італійських та міжнародних хіт-парадів.
«Вопеу М.» - німецький диско-гурт, створений у 1975 році.
Пік популярності гурту припадає на 1978 рік, коли їхні пісні «Rivers Of Babylon» та «Brown Girl In The Ring» трималися 40 тижнів у британських хіт-парадах. «Вопеу М.» належали до когорти тих закордонних виконавців, які офіційно були «дозволені» в СРСР. У наш час колектив залишається одним із найпопулярні-ших гуртів у світі.
«Вопеу М.» занесли до Книги рекордів Гіннеса за продажем сині'лів у Великобританії (три їхні сингли досі перебувають у першій десятці найбільш популярних за продажем платівок). Західні музичні критики часто називали «Вопеу М.» «чорною ABBA».
Донна Саммер - американська співачка в стилі диско, лауреатка шести премій Греммі. Вона є однією з найпопулярні-ших співачок 1970-х років, яка завоювала собі титул «королеви диско».
Донна Саммер стала першою співачкою в музичній історії, чиї сингли за рік чотири рази були на вершинах хіт-парадів. Співачка сім разів давала успішні світові гастролі країнами Європи, Латинської Америки, Азії та в Австралії.
«Bee Gees» - британська музична група, яка працювала в стилі диско і складалася з трьох братів. Світовий продаж їхніх платівок перевищує мільярд копій, що робить колектив одним із найуспішніших колективів в історії музичної індустрії.
«Modern Talking» - німецький англомовний музичний дует, створений у 1983 р. вокалістом, композитором та продюсером Дітером Боленом та вокалістом Томасом Андерсом. Гурт виконував танцювальну музику в стилі євродиско. Вже перший сингл дуету «You're My Heart, You're My Soul» (1984) став хітом. Наступні сингли теж мали величезний успіх не тільки в Німеччині, а й по всій Європі.
«Pet Shop Boys» - британська поп-група, яка утворилася 1981 р. у Лондоні. Гурт є одним із найбільш комерційно успішних і плідних колективів Великобританії, що виконували танцювальну музику: за 20 років ними було випущено понад 40 синглів (з них 22 потрапили у верхню десятку британського хіт-параду).
Гурт «Вопеу М.». «Sunny». Гурт «Ricchi E Poveri». «Mamma Maria». Гурт «Modern Talking». «Brother Louie», «Cheri Cheri Lady».
Донна Саммер. «Hot Stuff», «I Feel Love». Гурт «Bee Gees». «How Deep Is Your Love». Гурт «Pet Shop Boys». «Go west».
Проаналізуй ці твори за таким планом:
1. Які характерні риси диско було відчутно у прослуханих творах?
2. Охарактеризуй засоби музичної виразності кожної композиції.
3. Опиши мелодію кожного твору, добираючи відповідні слова.
4. У чому особливість музики в стилі диско?
5. Яка пісня тобі найбільше сподобалася? Чому?
Диско (англ. Disco) - стиль популярної танцювальної музики другої половини 1970-х років, яка характеризується рівномірним чітким ритмом, визначеним четвертними нотами і підтриманим бас-барабаном.
Музика диско вплинула не тільки на розвиток музичних смаків, а й на появу відповідного стилю одягу.
Розглянь ілюстрацію із зображенням моделей, одягнених у стилі диско. Визнач характерні елементи одягу, основні відтінки кольорів та дизайн вбрання.
Стиль одягу диско
Уяви себе модельєром та створи за допомогою олівців ескіз одягу, в якому б ти міг із друзями піти на вечірку в стилі диско. Прояви фантазію та нестандартність мислення!
* Розкажи про особливості музики в стилі диско.
* Які характерні риси цієї музики?
* Хто із виконавців в стилі диско тобі найбільше залам 'ятався?
Послухай музику у виконанні своїх улюблених співаків. Чи є серед них виконавці в стилі диско?
Спробуй створити невеликий кліп у програмі Windows Movie Maker чи Microsoft PowerPoint.
Спочатку імпортуй у програму ілюстрації квітів, а потім додай до них музику (наприклад, П. Чайковський, «Пролісок»; А. Вівальді, цикл концертів «Пори року» - «Весна»; Е. Ґріґ, «Навесні»; пісня «Дівчина-весна» у виконанні Н. Бучинської; українські народні веснянки у виконанні Н. Матвієнко.)

Учебники 2015 7 класс
Ответы решебники 7 класс ГДЗ


Категория:
2015
| Просмотров: 470 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть