загрузка...
Додаток 2. Приклад розробки проекту - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » Додаток 2. Приклад розробки проекту
13:34
Додаток 2. Приклад розробки проекту
Приклад розробки проекту
1 етап. Вибір теми.
Тема проекту «Правильна постава – міцне здоров’я»
Мета проекту: З’ясувати, чи має вплив правильна постава на здоров’я людини.
Задачі:
– З’ясувати,   які   чинники   впливають   на   формування правильної постави.
– З’ясувати, як залежить здоров’я людини від правильної постави.
– З’ясувати, як перевірити, чи правильна в тебе постава.
2 етап. Складання плану роботи. Пошук інформації та збереження її у вигляді коротких відомостей, схем, малюнків, таблиць.
Аналіз інформації та висування припущень. Перевірка зроблених припущень. Аналіз експериментів і підбиття підсумків.
Відбір потрібної інформації для оформлення проекту. Оформлення проекту у вигляді текстового звіту та презентації. Захист проекту.
Результат:
Що таке постава та чим вона зумовлена?
Кожній людині властива певна постава, тобто положення тіла під час стояння, си-діння, ходіння, вико-нання роботи.
Правильна постава характеризується помірними вигинами хребта, розгорнутими плечима, прямими ногами з нормальним склепінням стоп. У людей із стрункою поставою голова завжди тримається прямо, грудна клітка виступає над животом, живіт підтягнутий.
У разі неправиль¬ної постави в лю-дини голова нахи-лена або висуну-та вперед, грудна клітка втиснута, плечі зведені до грудей, живіт ви-пнутий тощо. Це значно ускладнює роботу внутрішніх органів, особливо органів дихання, серця, судин головного мозку.
Правильна по¬става не буває вродженою, вона починає форму-ватися з перших років життя лю-дини. Найбільш відповідальний період для фор-мування постави від 4 до 10 років.
Для перевірки постави потрібно стати спиною до рівної стіни, і якщо потилиця, плечі, сідниці, ікри і п’яти торкаються стіни, то постава пра-вильна.
4 етап. Аналіз інформації та висування припущень.
Проаналізувавши знайдену інформацію, було з’ясовано, що від правильної постави залежить здоров’я людини, і висунуто припущення, що на поставу людини впливає те, як вона ходить, сидить, стоїть, переносить речі.
5 етап. Експеримент (перевірка постави та спостереження за поведінкою учнів).
У ході експерименту було перевірено п’ять учнів класу і складено таблицю. У ході експерименту було підтверджено припущення, що постава людини залежить від того, як вона сидить, хо-дить, стоїть, переносить речі.
6 етап. Розробка доповіді та презентації.
Текст доповідача
У ході роботи над проектом ми з’ясували, що постава – це положення тіла під час стояння, сидіння, ходіння, виконання роботи.
Правильна постава не да-ється людині від народжен-ня, а виробляється впро-довж життя. Особливу увагу поставі потрібно приділяти в дитинстві та юності, а після 18 років виправити її недоліки дуже важко. Неправильна постава значно ускладнює роботу внутрішніх органів, особливо органів дихання, серця, судин головного мозку. Для того щоб з’ясувати, чи правильна в тебе постава, потрібно стати спиною до рівної стіни і перевірити, чи торкаються потилиця, плечі, сідниці, ікри і п’яти стіни.
Також у ході експерименту ми з’ясували, що для того, щоб постава була правильною, потрібно привчати себе: - правильно сидіти;
Текст доповідача
Слайд презентації
– правильно стояти;
– намагатися    не    носити важких сумок та портфелів.
Бережіть своє здоров’я!

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 1115 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть