загрузка...
Файли та папки. Вікна та операції над вікнами. Висновки - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » Файли та папки. Вікна та операції над вікнами. Висновки
12:38
Файли та папки. Вікна та операції над вікнами. Висновки
Висновки
Усі дані зберігаються на комп’ютерних носіях у файлах. Файли розрізняються іменами і даними, що в них зберіга-ються (тексти, малюнки, звуки, команди комп’ютера та інше). Від даних, збережених у файлі, залежить вигляд графічного значка файлу.
Для упорядкування файлів використовують папки. У папках зберігаються дані, згруповані за якоюсь ознакою (за виглядом даних, за часом створення, за вмістом та інше). У папках, окрім файлів, можуть зберігатися вкладені папки.
Усі програми і папки відкриваються у своїх вікнах. Вікно папки має обов’язково рядок заголовка вікна, у якому зазначено ім’я комп’ютерного носія та папки, робочу об-ласть, у якій відображається вміст папки (файли і вкладені папки), кнопки керування вікном для здійснення керу-вання, смуги прокручування для перегляду вмісту вікна та панель інструментів з кнопками-командами для здійс-нення операцій над вмістом папки та керування її виглядом.
Ім’я папки чи файлу не перевищує більше ніж 255 сим-волів, і в ньому не можна використовувати символи /, \, *, ?, «,», <, >, |, : Також в одній папці не можуть збері гатися дані одного типу з однаковим ім’ям.
Для керування комп’ютерним об’єктом використовують його меню, тобто список команд, які можна вибрати. Голов не меню розкривають натисненням лівої кнопки миші на кнопку Пуск. За допомогою Головного меню можна запускати програми, виконувати операції над комп’ютерними даними, завершувати роботу з комп’ютером та інше. Контекстне меню викликається правою кнопкою миші для обраного комп’ютерного об’єкта і містить список команд, які можна виконати саме для нього.
Властивості та їх значення для деяких комп’ютерних об’єктів.

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 815 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть