загрузка...
ГДЗ зошит біологія 6 кл Котик - 5 Декабря 2014
Главная » 2014 » Декабрь » 5 » ГДЗ зошит біологія 6 кл Котик
14:01
ГДЗ зошит біологія 6 кл Котик

Отрывок из ГДЗ раб.тетради по биологии 6 кл, автор Котик:

Виконання коренем певноїспецифічноїфункціїпризводить до його видозмін. Такі видозміни необхідні для пристосування рослин до умов існування. Наприклад.накопичення поживних речовин дозволяє рослині вижити у несприятливі для росту сезони. До таких видозмін відносяться кореневі бульби та коренеплоди. У рослин тропічних лісів, наприклад, орхідей, виникають такі видозміни як повітряні корені. Підчас опадів еони поглинають та запасають воду особливою губчатою тканиною. ГДЗ зошит біологія 6 кл Котик
Річні кільця утворюються завдяки бічній твірній тканині - камбію. Камбій утворюєш ари лубу та деревина. Весною  утворюються найтовщі судини деревини, тому ця деревина найсвітліша. 8 осінньо-зимовий період, коли ріст рослини сильно уповільнюється, камбій утворює найтонші судини -найтемнішу деревину.
За річними кільцями визначають вік дерева. Світліше та ширше кільце формується протягом весни-літа, вузьке та темне кільце - в осінньо-зимовий період. ГДЗ 6 класс. За товщиною річних кілець також можна визначити кліматичні умови під час росту дерева.

 

И еще ГДЗ на раб.тетрадь для 6 класса:

Англ.язык ГДЗ
Англ.язык
География ответы
География 6 кл
Немец.язык 6 класс
Немец.язык
Математика решебник
Математика 6

Категория:
рабочие тетради
| Просмотров: 3438 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть