загрузка...
Героїзм у житті митців - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » Героїзм у житті митців
15:35
Героїзм у житті митців
З давніх-давен в усьому світі досягнення людей перед своєю кра¬їною вшановуються нагородами. У нашій країні ордени та медалі одержують люди, які мають значні заслуги перед державою.
Розглянь державні відзнаки і опиши їх. Які форми було обрано для створення орденів? Який дуже важливий знак нанесено на кожен з них?
1. Знак ордена князя Ярослава Мудрого;
4. Знак ордена «За мужність»;
5. Знак ордена Богдана Хмельницького;
2. Знак ордена «Золота Зірка»;
3. Знак ордена Держави;
6. Знак ордена княгині Ольги.
А ще є нагороди за великі досягнення в спорті. Вони призначаються міжнародними спортивними організаці¬ями, наприклад, Міжнародним олімпійським комітетом, федераціями галузей спорту - футболу, хокею, баскетболу, боксу тощо. Найвищими спортивними нагородами є золоті, срібні та бронзові медалі, отримані на Олімпійських іграх та чемпіонатах світу і Європи.
Ордени і медалі розробляють художники та скульп¬тори. Спочатку вони малюють ескізи обох сторін майбутньої медалі, виліплюють рельєф з пластичного матеріалу, і лише потім нагорода виготовляється з металу. Лицьовий бік медалі, як і монети, називається аверс, а зворотний – реверс. Яку форму мають спортивні медалі і що на них зображено? Яке зображення можна придумати для медалі за перемогу у велоспорті, гімнастиці, фігурному катанні, футболі?
Поцікався, які ще існують медалі й ордени.
Придумай і виготов медал для вдзначення досягнень у спорті. Вид спорту обери самостійно (кольоровий пластилін).

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 505 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть