загрузка...
Испанский язык 3 кл Редко учебник - 24 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 24 » Испанский язык 3 кл Редко учебник
14:54
Испанский язык 3 кл Редко учебник
 
Название: Испанский язык. Учебник для 3 класса 
Авторы: Редко В.Г.
Страниц: 176
Формат: pdf  
Издательство: Генеза
Год издания: 2014
 
Отрывок из учебника для 3 класса по испанскому языку, автор Сильнова:
Підручник "Hola Espanol - 3" испанский язык 3 класс Редко продовжує серію навчальної літератури, рекомендованої для оволодіння іспанською мовою в загальноосвітніх навчальних закладах. Навчальний комплект складається з підручника та робочого зошита.
Підручник структурований за тематичним принципом. Передбачається, що у 3-му класі учні повинні оволодіти уміннями й навичками комунікації у різних видах мовленнєвої діяльності (говоріння, слухання, читання, письма) у межах семи тем:
1.  Me gusta estudiar.           5. Мі orden del dia.
2.  Que te gusta hacer?         6. En el Zoo.
3.  Donde vives?                   7. Tengo amigos en el extranjero.
4.  jBuen provecho!
Зміст робочого зошита повністю відповідає змісту підручника та спрямований на формування навичок і вмінь письма.
Концепція навчального комплекту враховує основні положення комунікативно-діяльнісного підходу до навчання іноземних мов, що розглядає мову як засіб міжкультурного спілкування. Особлива увага приділяється тому, щоб 3 класс учебники 2014 учні навчились обмінюватись інформацією відповідно до своїх комунікативних, зокрема соціокультурних потреб.
Підручник для 3-го класу укладено з урахуванням лінгвістичного досвіду, набутого учнями у 1-му та 2-му класах. На цьому етапі учні мають навчитися висловлюватися про події, які відбувалися в минулому (час Preterito perfecto) та які відбуватимуться в майбутньому (час Futuro simple).
Слід зазначити, що лексичний і граматичний матеріал подається, як правило, без пояснень, за допомогою граматичних таблиць або у мовленнєвих зразках і закріплюється в подальших вправах. Це початкове ознайомлення з мовними явищами дістане в наступних класах відповідне розширення. Використаний авторами підхід до оволодіння граматичним   матеріалом   на   рівні   лексичних   одиниць
зумовлений віковими особливостями учнів 3-го класу, їхнім досвідом у вивченні рідної мови. На наступних етапах учні зможуть оволодіти таким матеріалом більш усвідомлено.
У 3-му класі вчитель повинен продовжувати роботу з удосконалення вимовних навичок учнів, використовуючи для цього вправи підручника (зокрема, вірші) або допоміжні матеріали.
Після того як презентований у навчальному комплекті матеріал уже засвоєний учнями, учитель може застосовувати додаткові дидактичні матеріали, у тому числі дидактичні ігри.
Учитель повинен дозувати испанский язык 3 кл учебник 2014 й використовувати матеріал підручника відповідно до наявних умов навчання.
Навчальний комплект може використовуватися в різних типах шкіл з різною кількістю тижневих годин, відведених на оволодіння мовою.

ГДЗ для 3 класса:
ГДЗ математика 3 класс
Укр.мова 3 кл відповіді
Информатика решебник 3
Русский язык 3 класс


Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 1198 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть