загрузка...
История Украины 5 кл Пометун учебник - 22 Сентября 2013
Главная » 2013 » Сентябрь » 22 » История Украины 5 кл Пометун учебник
16:10
История Украины 5 кл Пометун учебник
Название: История Украины. Учебник для 5 класса 
Авторы: Пометун О.И.
Страниц: 196
Формат: pdf 
Издательство: Освіта
Год издания: 2013
 
     Сьогодні історія вивчає різні події та періоди минулого життя окремих сіл, міст, країн і всього людства. Вона досліджує життєвий шлях визначних людей. Окрім того, мають свою історію і різноманітні галузі життєдіяльності людини. Наприклад, існує історія іграшок і новорічних прикрас, історія одягу, техніки, меблів, книжок тощо. До того ж історія вивчає і розвиток самої науки. Так, є історія фізики, хімії, біології і т.д. Існує навіть історія самої історії! Адже те, як досліджували минуле в різні часи,ким були люди, котрі присвячували своє життя вивченню минулого, — це також надзвичайно важливо і цікаво.
     Людей, які обрали своєю професією вивчення минулого, називають істориками. «Батьком історії» європейці вважають давньогрецького вченого Геродота. Історик записав розповіді учасників війни, що відбувалася в його часи (понад 2000 років тому), і назвав ці записи «історіями».
     Згодом уважні й допитливі люди різних країн почали записувати події рік за роком (літо за літом). Так виникли літописи — щорічні записи важливих подій. Європейські історики називають їх хроніками. Найвідомішого літописця, який мешкав у стародавньому Києві понад 900 років тому, звали Нестором. Він був монахом і автором найвидатнішого літопису —«Повість минулих літ».
 

нужен решебник? Жми на картинку ниже  

Категория:
учебники 5 класс
| Просмотров: 13309 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть