загрузка...
Комп'ютерна презентація, її об'єкти - 21 Марта 2015
Главная » 2015 » Март » 21 » Комп'ютерна презентація, її об'єкти
16:52
Комп'ютерна презентація, її об'єкти

Електронні презентації використовують для доповнення виступу будь-якого доповідача. Наприклад, учитель використовує їх на уроці для супроводження своїх пояснень, учень - для виступу з повідомленням або захисту проекту. Також презентацію можна використовувати для самостійного ознайомлення з будь-яким питанням, наприклад для самостійного навчання, для інформування широкого загалу (реклама).
Я використовую презентації, коли готую інформаційні повідомлення на урок, для цього я використовую редактор презентацій Microsoft Power Point.
Так, але це не єдиний редактор презентацій. Ми з тобою вже ознайомилися з групою програм 0004Kids, до складу якої входить текстовий редактор, графічний редактор, редактор презентацій та інші програми. Пропоную навчитися створювати презентації за допомогою 0004Kids Impress, саме так називається редактор презентацій.
Розпочнемо знайомство.
Запуск програми відбувається за такими кроками:
1.  Відкрити загальне вікно групи програм за допомогою ярлика.
2.  Вибрати програму.
3.  Обрати налаштування майбутньої презентації за допомогою функції «Помічник презентацій».
Пригадай, кожний слайд може містити такі об'єкти, як текст, малюнок та інші. Після запуску програми перший слайд не містить жодного об'єкта, але змінивши макет (заготовку) слайда, можна отримати слайд, на якому передбачено області для введення текстових даних або додавання малюнка та інших об'єктів.
Приклади макетів слайда.
Для зміни макета можна викликати на ескізі слайда контекстне меню та обрати команду «Макети слайда» або відкрити панель «Макети» у панелі «Задачі». Якщо жодний макет не відповідає задуманому вигляду слайда, то для встановлення текстової області потрібно обрати інструмент І на панелі графічних інструментів і, затиснувши ліву клавішу миші, вказати її положення та розміри. Встановивши текстовий курсор всередині текстової області, можна вводити текстові дані, а виділивши їх, здійснювати форматування за допомогою команд контекстного меню. Для додавання графічного об'єкта на слайд достатньо
натиснути на кнопку та послідовно обрати накопичувач, папку та сам файл. 
Зверни увагу! На слайдах презентації можна створювати малюнки так само, як і в графічному редакторі OOQ4Kids Draw.
питання та завдання від Комп'юшка
- Поясни призначення програм, що мають загальну назву «Електронні презентації». 
- Наведи приклади життєвих ситуацій, де тобі може знадобитися вміння створювати електронні презентації. 
- Назви об'єкти, що можуть бути розміщені на слайді.
- Назви спільне та відмінне у вигляді середовищ редакторів електронних презентацій Microsoft Power Point та 0004Kids Impress.
- Створи презентацію «Світлофор».


Категория:
2015
| Просмотров: 329 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть