загрузка...
Комп’ютерна мережа - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » Комп’ютерна мережа
12:41
Комп’ютерна мережа
Я дуже втомився. Ми з моїм товаришем вирішили організувати свято в нашому класі. Він за допомогою комп’ютера підготував листівку. Я мав її роздрукувати: побіг до нього додому - записав на комп’ютерний носій, прибіг до себе додому - роздрукував. Потім я листівки заніс товаришу, повернувся додому, і мені знадобилася музика, що зберігається в його комп’ютері. Тоді я знову побіг до товариша, і отак цілий день.
От якби можна було швидко обмінюватися даними, що зберігаються у різних комп’ютерах, я б стільки не бігав!
Така можливість є! Комп’ютери можна з’єднати між собою, і це дасть змогу користуватися даними і програмами, що зберігаються на інших комп’ютерах, швидко обмінюватися ними, спілкуватися за допомогою
комп’ютерних програм, зберігати свої дані, використовуючи комп’ютерні носії інших комп’ютерів тощо.
Група з’єднаних між собою комп’ютерів назива-ється комп’ютерною мережею. А що потрібно мати, щоб з’єднати кілька комп’ютерів?
Якщо ці комп’ютери розміщені на невеликій відстані, то можна купити спеціальний мережевий кабель і мережеву карту (розташовується в системному блоці), усе під’єднати, виконати налаштування, і це дасть змогу обмінюватися даними.
Комп’ютерна мережа надає стільки переваг! Ось по дивись. Якщо в класі є тільки один принтер і комп’ютери з’єднано в одну мережу, то користувач будь-якого комп’ютера може роздруковувати свої документи.
Розгляньмо дещо інший приклад. Ди-ректор великого підприємства проводить нараду не в своєму кабінеті, а спілкується із запрошеними, використовуючи комп’ю-терну мережу.
Так, комп’ютерна мережа - це дуже зручно. А якщо комп’ютер переносний, наприклад ноутбук, і його потрібно переносити з місця на місце або навіть з одного поверху на інший, то що потрібно за собою тягнути і мережевий кабель? Це зовсім не зручно.
Коли комп’ютери часто переносять або є інша потреба обійтися без дротів, створю-ють бездротову мережу, використовуючи для передавання даних інші пристрої.
1 . Продовж речення: «Компютерна мережа - це…».
2*. Які переваги мають компютери, з єднані в компю-терну мережу?
3. Наведи  приклади  використання  комп ютерної  мережі у:
а) шкільній бібліотеці;
б) шкільному музеї;
в) класних кімнатах.
Q} 4^. Обговоріть з товаришем, які ви матимете переваги, якщо об’єднаєте ваші комп’ютери в мережу.
5*. Роздивись уважно малюнок і дай відповідь:
а) Скільки комп’ютерних мереж зображено на малюнку?
б) Комп’ютери з якими номерами отримають файл, що передається?
в) Які дані зберігаються у файлі, що передається?
(Д)6. Опиши, які можливості надає користувачу ком-п’ютерна мережа, що складається з комп’ютера корис-тувача, який з’єднано з комп’ютером, вбудованим у пральну машину, комп’ютером, вбудованим у хлібопічку, та комп’ютером, що керує системою освітлення та сис-темою опалення в будинку.

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 749 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть