загрузка...
Математика 2 кл. Додаток - 15 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 15 » Математика 2 кл. Додаток
12:44
Математика 2 кл. Додаток

Математика 2 кл. Додаток

ДИДАКТИЧНІ ІГРИ
Гра «Виручай»
Учні кожного ряду отримують по картці. У першого учня в ряду завдання записане повністю, а в решти замість першого числа — «віконечко». Що ховається за «віконечком», учень дізнається тільки тоді, коли його товариш, що сидить попереду, повідомить йому відповідь у своєму завданні. Ця відповіді, І буде числом, якого бракує. У такій грі всі мають бути гранично уважними, оскільки помилка одного учасника перекреслює роботу всіх.
Гра «Лабіринт»
— Допоможіть ЦарівнІ-жабі провести брата і сестру лабіринтом з числовими виразами. При цьому значення виразів повинні скласти відрізок чисел
натурального ряду.
Гра «Весела лічба, або Боротьба за число»
У кожної дитини на парті — дві таблиці.
Завдання кожного учня полягає в тому, щоб лічити від 1 до 24 чи від 52 до 76, показувати одночасно кожне з чисел на таблиці. Учні тренуються на місцях.
До дошки запрошуються двоє учнів і стають перед однією з двох таблиць, виконують завдання. Той, хто швидше назве числа, вважається переможцем. Учні змагаються парами.
Гра «Кращий льотчик»
Провести невелику бесіду з питань: «Хто хоче стати льотчиком?», «Що він повинен добре знати й уміти?». Діти узагальнюють: «Льотчик повинен багато знати й уміти, щоб упевнено вести свій літак, і передусім він повинен правильно вести розрахунки».
Щоб льотчиком стати. Щоб в небо злетіти. Потрібно багато знати, Потрібно добре лічити.
На дошці записано три стовпчики виразів, під ними — малюнки літаків. Над кожним виразом — три відповіді. Одна з них — правильна.
Клас об'єднується у три команди, у кожній призначаються льотчики. Вони за командою по черзі обчислюють значення виразів, починаючи з нижнього, обводять відповідь і ведуть свій літак наміченим курсом.
Наприкінці гри підбивають підсумки.
Учитель показує на вирази. Контролери підтверджують відповідь або виправляють помилку, якщо вона допущена. Визначають кращого льотчика. Допущені помилки аналізуються.

ЛОГІЧНІ ЗАДАЧІ
1.    Виберіть з шести пронумерованих фігур ту, що доповнює ряд.
2.     Оберіть потрібну фігуру з шести пронумерованих.
3.    Виберіть правильну фігуру з шести пронумерованих.
4.    Виберіть потрібний малюнок з шести пронумерованих.


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2024 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть