загрузка...
Математика 2 кл. Урок 102. Порядок дій у виразах - 20 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 20 » Математика 2 кл. Урок 102. Порядок дій у виразах
12:21
Математика 2 кл. Урок 102. Порядок дій у виразах
Мета: закріпити знання учнів про порядок дій у виразах, знання таблиці множення числа 7; формувати вміння розв'язувати задачі; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, математичне мовлення, творчі здібності; виховувати уважність.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Порядок дій у виразах
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с. 135,завдання 833;834)
Завдання 833
— Прочитайте вирази та їх значення. Завдання 834
— Скільки кульок було у Тіма?
2.     Усна лічба
1)    Гра «Хто швидший?».
7*4           7*8           7*5           7*9          45-15
-14            -26          +10           +16            :6
: 2              :6            : 5            -23             -7
?                 ?               ?               ?               ?
2)    Робота за таблицею.
3.    Індивідуальне опитування
Картка 1
1. Порівняй вирази. 
7*5[]7*3 + 7 + 7 
30:6*7[]35:5*6
2. Розв'яжи задачу.
У шкільну їдальню купили 5 кг цукерок і 35 кг печива. У скільки разів більше печива, ніж цукерок? 
Картка 2
1. Порівняй вирази. 
7 + 7 + 7[]7*6 
6*3 + 6*4[]6*7 + 6
2. Розв'яжи задачу.
До магазину привезли 4 ящики слив і 28 ящиків яблук. У скільки разів більше яблук, ніж слив?
4.     Хвилинка каліграфії
— Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені. 12;...;36;...;....
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ми повторимо таблицю множення числа 7 і порядок дій у виразах.
IV.   ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ
1.     Робота за підручником (с. 755-736)
Завдання 835. Колективне опрацювання матеріалу Учні пояснюють, як виконали завдання.
Завдання 836
Один учень біля дошки розв'язує і пояснює.
Завдання 837
Учні коментують, як виконали обчислення.
Завдання 838. Робота в парах
Учні знаходять значення виразу зі змінною.
Завдання 839. Усне виконання завдання
— Число 10 можна по-різному розкласти на суму двох доданків. Яка пара таких доданків при множенні дасть найбільший добуток? (5 • 5 = 25)
Завдання 840. Колективне ознайомлення зі змістом задачі, її аналіз
Один учень записує умову і розв'язує задачу, скориставшись підказкою:
7 + П + П=59.
Завдання 84 7. Коментоване розв'язування рівнянь
Завдання 842
Після колективного ознайомлення зі змістом задачі учні вибирають рівняння, за допомогою якого можна розв'язати задачу.
Один учень записує рівняння на дошці і розв'язує його.
Завдання 843
Маємо трійку чисел 2; 7; 5. Установіть закономірність та утворіть нову трійку, уставивши пропущене число: 6; ...; 3. (6; 9; 3)
2.     Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ 
1.    Дії над іменованими числами
4 дм=[][]см                     48 см = []дм []см             1 м =[][][]см
8 дм 1 см = [][]см            3 дм 6 см =[][]см            90 см = []дм
— Заповніть порожні клітинки.
Двоє учнів працюють за закритою дошкою для подальшої перевірки.
2.    Офтальмологічна пауза
3.     Розв'язування логічних завдань
—  Які з поданих висловлень завжди істинні (правильні), які — завжди хибні (неправильні), а які можуть бути істинними або хибними?
•   Двоцифрове число більше за одноцифрове. (і)
•   Зменшуване більше за різницю, (і)
•   Від'ємник більший за різницю. (і чи х)
•   Сума не може дорівнювати доданку, (х)
•   Батько старший за дідуся, (х)
VI.  Підсумок уроку. Математика 2 кл. Порядок дій у виразах
VII.  ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С 136, завдання 844; 845.


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2672 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть