загрузка...
Математика 2 кл. Урок 104. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7 - 20 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 20 » Математика 2 кл. Урок 104. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7
12:26
Математика 2 кл. Урок 104. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7
Мета: закріплювати знання таблиці ділення на 7; формувати вміння розв'язувати задачі; удосконалювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, математичне мовлення, розширювати світогляд; виховувати уважність.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с 137,завдання 853;854)
Завдання 853
— Прочитайте розв'язання рівнянь.
Завдання 854
— Скільки шматків тканини отримали?
2.     Усна лічба
1)    Гра «Ерудит».
— Що таке бамбук?
—  Обчисліть і знайдіть правильну відповідь.
Відповідь: трава.
— Бамбук належить до трав і є близьким родичем пирію і тимофіївки. Росте дуже швидко і досягає заввишки 50 м. Цвіте один раз на декілька десятків років. (Демонстрування зображення бамбука.)
2)    Математична «доріжка».
3.    Індивідуальне опитування
Картка 1
1) Порівняй.
48 : 6 [] 63 : 7                      54 : 6 [] 49 : 7               56 : 7 [] 24 : З
2) Задача.
Для засолювання купили 42 кг огірків, а для салату — на 35 кг менше. У скільки разів більше купили огірків для засолювання, ніж для салату?
Картка 2
1) Порівняй.
49:7[]42:6                           63: 7[]54:6                     56: 7[]48:6
2) Задача.
У відрі 35 помідорів, а в мисці — в 7 разів менше. На скільки менше помідорів у мисці, ніж у відрі?
4.    Хвилинка каліграфії
— Запишіть відповіді математичної «доріжки».
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми закріпимо знання таблиці ділення на 7.
IV.   ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 
1.    Робота за підручником (с. 137-138)
Завдання 855. Робота в групах Усне виконання завдання.
Завдання 856. Математичний диктант Один учень працює біля дошки.
Завдання 857. Робота в групах
Учні складають вирази за таблицею. Знаходять їх значення.
Завдання 858
Один учень біля дошки розв'язує і пояснює.
Завдання 859
Під час повторення умови один учень записує коротку умову і пояснює розв'язання. Після цього учні самостійно записують розв'язання. Учитель перевіряє.
Завдання 860. Самостійне виконання завдання Один учень працює біля дошки.
Завдання 861. Робота в парах
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.     Запис виразів та обчислення їх значень
•   Суму чисел 2 і 7 помножити на 4.
•   Різницю чисел 90 і 45 поділити на 5.
•   До 18 додати частку чисел 35 і 7.
•   Від частки чисел 28 і 4 відняти частку чисел 18 і 6.
2.    Офтальмологічна пауза
3.    Розв'язування логічної задачі
Завдання 851
У двох їжаків було 7 яблук. Чи могло у одного з них бути на 6 яблук більше, ніж у другого? (Не могло, бо тоді у другого їжака 0 яблук, що суперечить умові задачі.)
VI. Підсумок уроку. Математика 2 кл. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С. 138, завдання 863; 864.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 3316 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть