загрузка...
Математика 2 кл. Урок 106. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7 - 20 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 20 » Математика 2 кл. Урок 106. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7
12:41
Математика 2 кл. Урок 106. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7
Мета: закріпити знання таблиць множення і ділення; формувати вміння розв'язувати задачі; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, пізнавальну активність, творчі здібності; виховувати уважність.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с 139, завдання 876;877)
Завдання 876
—  Прочитайте рівності; нерівності, в яких поставили знак «більше»; знак «менше».
Завдання 877
— Скільки коштують 5 таких наклейок?
2.     Аналіз самостійної роботи
Колективна робота над типовими помилками.
Індивідуальна робота над помилками, допущеними в самостійній роботі.
Допомога вчителя слабким учням.
3.     Усна лічба
Робота за таблицею
4.    Хвилинка каліграфії
— Запишіть числа із третього рядка таблиці.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ми будемо закріплювати знання таблиць множення і ділення.
IV.   ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 
1.    Робота за підручником (с. 140-141)
Завдання 878. Робота в групах
Учні складають вирази і знаходять їх значення.
Завдання 879. Коментоване розв'язування рівнянь
Учні пригадують, як знайти множник, ділене і дільник.
— Як називаються компоненти множення? ділення?
— Що невідомо?
— Як знайти невідомий множник? дільник? ділене?
Завдання 880. Усне виконання завдання
— Як зміниться добуток, якщо один із множників збільшити у 3 рази?
—  Як зміниться частка, якщо ділене зменшити у 3 рази? збільшити у 3 рази?
—  Як зміниться частка, якщо дільник збільшити у 3 рази? зменшити у 3 рази?
Завдання 88 7. Самостійне виконання завдання Один учень працює біля дошки.
Завдання 882. Самостійна робота
Двоє учнів працюють за закритою дошкою.
Завдання 883. Усне виконання завдання
— Який час показують годинники?
— Який час вони показуватимуть через 10 хв?
Завдання 884
Учні коментують, як виконали обчислення.
Завдання 885
Колективне ознайомлення зі змістом задачі, її аналіз. Один учень записує умову і розв'язує задачу.
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.     Гра «Добери число»
6*[] = 30                 12-[]=7               28:[] = 4
1б:[] = 4                 []:9 = 4               []-6 = 0
[]*3 = 21                 6 + []=36            []:8 = 0
2.     Розв'язування задач
•   Маса курки 2 кг, а маса індика — в 4 рази більше. Знайдіть масу індика.
•   Маса курки 2 кг, а маса гусака на 4 кг більша. Знайдіть масу гусака.
3.     Офтальмологічна пауза
4.     Розв'язування логічних задач
1) Поставте знаки дій, щоб рівності були правильними. 
7[]6 = 42                 63[]7[]1 = 69           8[]2[]З = 1
7[]6=13                   63[]7[]1 = Ю           7[]б[]б = 7
Відповідь: 
7*6 = 42                       63+7-1= 69             8:2-3=1
7 + 6 = 13                     63:7+1 = 10            7*6:6=7
2) На скільки частин можна поділити круг трьома прямими? Накресліть різні випадки. (На 4 частини; на 3 частини)
3) Із 4 однакових на вигляд монет одна фальшива. Як знайти її зважуваннями на чашкових вагах, якщо відомо, що вона легша за інші? Розв'язання. Потрібно зважити монети по дві. Потім порівняти вагу монет
з легшої пари.
VI. Підсумок уроку. Математика 2 кл. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 7
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С. 141, завдання 886; 887.


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 3062 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть