загрузка...
Математика 2 кл. Урок 110. Таблиця ділення на 8 - 20 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 20 » Математика 2 кл. Урок 110. Таблиця ділення на 8
12:56
Математика 2 кл. Урок 110. Таблиця ділення на 8
Мета: ознайомити учнів з таблицею ділення на 8; формувати вміння виконувати завдання на застосування табличного ділення; вдосконалювати обчислювальні навички, розвивати логічне мислення, увагу, виховувати інтерес до математики.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Таблиця ділення на 8
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с. 143,завдання 903; 904)
Завдання 903
— Прочитайте виписані вирази та їх значення.
Завдання 904
— Скільки всього борошна використали за тиждень?
2.     Усна лічба (за вибором учителя)
3.     Повторення одиниць вимірювання
— Які одиниці часу ви знаєте?
— Заповніть пропуски.
1 година = [] хв            1 хв = [] с
1 доба = [] год             1 рік = [] міс.
1 століття = 100 років
— Прокоментуйте розв'язання. 1 год + 7 хв - 20 хв
— Які одиниці довжини вам відомі?
— Заповніть пропуски.
1 см = [] мм; 1 дм = [] см; 
1 м =[]дм=[]см
— Прокоментуйте розв'язання. 
2м + 6дм-17дм
4.    Хвилинка каліграфії
—  Рахуйте вісімками, починаючи з 24 і закінчуючи 80. Запишіть названі числа.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми вивчимо таблицю ділення на 8.
IV.    ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 
1.    Робота за підручником (с 143-144)
Завдання 90S. Колективне опрацювання матеріалу
Учні «ланцюжком» читають і пояснюють складання таблиці ділення на 8.
Завдання 906. Письмове виконання завдання з опорою на таблицю ділення числа 8 1 стовпчик — колективне розв'язування; 2; 3; 4 стовпчики — за варіантами:
1  варіант — 1-й рядок;
2 варіант — 2-й рядок.
Завдання 907. Коментоване розв'язування завдання
Учні пояснюють, які рівності та нерівності істинні, а які — хибні.
Завдання 908. Коментоване розв'язування рівнянь Учні пригадують, як знайти множник і дільник.
— Як називаються компоненти множення? ділення?
— Що невідомо?
— Як знайти невідомий множник? дільник?
Завдання 909. Самостійне виконання завдання Один учень працює біля дошки.
Завдання 910
Під час повторення умови один учень записує коротку умову і пояснює розв'язання. Після цього учні самостійно записують розв'язання. Учитель перевіряє.
Завдання 911
Ознайомившись з умовою задачі, учні складають її короткий запис та самостійно розв'язують.
Завдання 912. Колективне розв'язування задачі
Аналіз умови задачі, запис скороченої умови, складання плану розв'язання задачі:
1) Яка довжина сторони малого квадрата?
2) Яка довжина сторони великого квадрата?
3) Який периметр великого квадрата?
Після цього один учень біля дошки розв'язує і пояснює.
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.    Обчислення значень виразів
(8 + 27): 78*4 + 8*3
83-(40-21)16 + 48:8
(54 - 5):7        8*9-8*2
7 + 20-18: 38+16-24
2.     Робота над задачею
У їдальні було 80 кг борошна. Протягом тижня щодня на випічку витрачали по 8 кг. Скільки кілограмів борошна залишилося в їдальні?
3.    Офтальмологічна пауза
4.    Розв'язування логічного завдання
— У кожному виразі поставте дужки так, щоб його значення збільшилося. 
1 + 8*4 = 33             24-18:2 + 4 = 19             24:8-2=1
32 : 8 - 4 = 0            42 - 24 : 3 + 3 = 37         7*3 + 6 = 27
Відповідь: 
(1 + 8) * 4                           24 - 18 : (2 + 4)                 24 : (8 - 2)
32 : (8 - 4)                          42 - 24 : (3 + 3)                  7*(3 + 6)
VI.  Підсумок уроку. Математика 2 кл. Таблиця ділення на 8
VII.  ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С. 144, завдання 913; 914.


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2473 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть