загрузка...
Математика 2 кл. Урок 113. Засвоєння таблиці множення числа 9 - 20 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 20 » Математика 2 кл. Урок 113. Засвоєння таблиці множення числа 9
13:06
Математика 2 кл. Урок 113. Засвоєння таблиці множення числа 9
Мета: вправляти учнів у засвоєнні табличних випадків множення числа 9; вдосконалювати вміння розв'язувати задачі; формувати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, творчі здібності, математичне мовлення; виховувати уважність.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Засвоєння таблиці множення числа 9
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с 147,завдання 930; 931)
Завдання 930
—  Прочитайте вирази з однаковими відповідями; інші вирази прочитайте у порядку зростання відповідей.
Завдання 931
— Прочитайте, як знайшли невідоме число.
2.     Усна лічба (за вибором учителя)
3.     Хвилинка каліграфії
— Полічіть дев'ятками до 90; вісімками до 80. Запишіть названі числа.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми повторимо таблицю множення числа 9.
IV.   ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 
1.    Робота за підручником (с. 147-148)
Завдання 932. Самостійна робота
Двоє учнів працюють за закритою дошкою.
Завдання 933. Робота в парах
Учні знаходять значення виразу зі змінною.
Завдання 934. Математичний диктант
Самостійне виконання завдання. Один учень працює біля дошки.
Завдання 935. Коментоване розв'язування завдання
Учні з рівностей на множення складають рівності на ділення.
Завдання 936. Самостійна робота Один учень працює біля дошки.
Завдання 937. Колективне ознайомлення зі змістом задачі, ЇЇ аналіз Один учень записує умову, пояснює розв'язання і закінчує його.
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.    Робота над задачею
У магазин привезли 7 ящиків печива. Частину печива продали, і до кінця дня залишилося 9 кг. Скільки кілограмів печива продали, якщо в кожному ящику було 8 кг?
— Яку дію виконаємо першою? (Множення)
— Що про це сказано в умові? (7ящиків по 8 кг)
— Яку дію виконаємо останньою? (Віднімання)
Далі учні записують самостійно розв'язання задачі виразом. 7-8-9 = 47(к:г)
2.     Обчислення значень виразів
9*4 + 9-6                9*8-4                     (2 +7)-9                  66-39
9*5 + 9-5                2 + 7*9                   63:7:3                    18 + 81
3.     Офтальмологічна пауза
4.     Розв'язування логічних задач
1) Завдання 938.
Між цифрами 1; 2; 3; 4; 5 поставте знаки дій і дужки таким чином, щоб значення утвореного виразу дорівнювало 40. 
(12: 3 + 4)- 5 = 40
2) Як зміниться добуток 9*а, якщо число а збільшити в 3 рази; зменшити в 3 рази?
Щоб відповісти на питання, потрібно скласти відповідні вирази, підставити замість змінної числа і поспостерігати закономірність. Наочно покажемо на прикладі таблиці.
3)    Завдання 939.
Як за допомогою двох бідонів місткістю 8 л і 5 л відлити у цистерну 7 л мо лока?
VI. Підсумок уроку. Математика 2 кл. Засвоєння таблиці множення числа 9
VII.  ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С. 148, завдання 940; 941.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2466 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть