загрузка...
Математика 2 кл. Урок 119. Повторення й закріплення вивченого - 23 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 23 » Математика 2 кл. Урок 119. Повторення й закріплення вивченого
17:19
Математика 2 кл. Урок 119. Повторення й закріплення вивченого
Мета: формувати навички швидких обчислень табличних випадків множення і ділення; вдосконалювати вміння розв'язувати задачі; розвивати логічне мислення; виховувати пізнавальну активність, самостійність.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Повторення й закріплення вивченого
I.     ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.    Перевірка домашнього завдання (с 153, завдання 978;979)
Завдання 978
У маленьких бунгало на березі моря жили троє кошенят: Біле, Чорне і Руде. У бунгало № 1 і № 2 жило не Чорне кошеня. Біле кошеня жило не в бунгало № 1. У якому бунгало жило кожне кошеня?
Завдання 979
На пательні вміщаються 2 шматочки запашного хліба. Щоб підсмажити шматочок хліба з одного боку, потрібна 1 хв. Як підсмажити за 3 хв 3 шматочки з обох боків?
2.    Усна лічба
Робота за таблицями
3.    Хвилинка каліграфії
— Запишіть множину чисел, які діляться на 8.
4.     Математичний диктант
•   Суму чисел 6 і 3 збільшити у 8 разів.
•   Число 63 зменшити у 7 разів і додати 41.
•   Добуток чисел 8 і 8 зменшити на 37.
•   Частку чисел 56 і 8 збільшити на 28.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми повторимо вивчений матеріал.
IV.   УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.    Розв'язування задач
1)Дві групи учнів пришивали ґудзики. Водній групі було 4 учні, а в другій — 5. Перша група пришила 24 ґудзики, а друга — 25. Яка група працювала краще?
Після колективного ознайомлення зі змістом задачі учні складають план розв'язання:
1) Скільки ґудзиків пришив 1 учень першої групи? (24 : 4 = 6)
2) Скільки ґудзиків пришив 1 учень другої групи? (25 :5 = 5)
3) Яка група працювала краще? (6 > 5) Відповідь: перша група працювала краще.
Сильніші учні, скориставшись планом, самостійно записують її розв'язання у зошити. Решта учнів разом з учителем розглядають план розв'язання і визначають дії. 2) Від першої корови доярка надоїла б л молока, а від другої — на 3 л більше.
Скільки літрів молока доярка надоїла від двох корів?
Під час повторення умови один учень записує коротку умову і пояснює розв'язання. Учитель звертає увагу на те, яким чином виконуються обчислення.
Фізкультхвилинка
2.    Самостійна робота
1 варіант
1) Розв'язати задачу:
8 кг бананів коштують 56 грн. Скільки коштують 9 кг бананів?
2) Знайти значення виразів. 
9*5-3*8                           100-9*6 
72:9 + 64:8                     34 + 46-28
3) Відновити рівності.
48:[] = 6                            24-[]=16

2 варіант
1) Розв'язати задачу.
За 6 пакетів рису заплатили 24 грн. Скільки потрібно заплатити за 8 таких пакетів?
2) Знайти значення виразів. 
8*5-2*6                               100-6*7 
63:9 + 56:8                         32 + 48-37
3) Відновити рівності.
[] :2 = 9                               []*6 = 30
V.  Підсумок уроку. Математика 2 кл. Повторення й закріплення вивченого
VI.   ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 
С. 153, завдання 980; 981.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2733 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть