загрузка...
Математика 2 кл. Урок 11. Кілограм. Знаходження невідомого від'ємника - 6 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 6 » Математика 2 кл. Урок 11. Кілограм. Знаходження невідомого від'ємника
15:16
Математика 2 кл. Урок 11. Кілограм. Знаходження невідомого від'ємника

Математика 2 кл. Урок 11. Кілограм. Знаходження невідомого від'ємника

Мета: повторити одиницю вимірювання маси — кілограм, правило знаходження невідомого від'ємника; формувати вміння розв'язувати задачі за допомогою рівнянь; розвивати логічне мислення, математичне мовлення учнів, уміння аналізувати; виховувати навчальну активність.
 
ХІД уроку 
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с. 18-19,завданий 84;85)
Завдання 84
—  Прочитайте розв'язання рівнянь. Завдання 85
—  Порівняйте задачі, прочитайте їх розв'язання.
2.     Усна лічба
3.     Хвилинка каліграфи (с. 79)
— Запишіть числа, вставляючи пропущені.
4.     Математичний диктант
— Запишіть вирази та обчисліть їх значення.
•   До 40 додати 5;
•   від 39 відняти 6;
•   зменшуване 10, від'ємник 8;
•   56 плюс 3.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми повторимо одиницю вимірювання маси — кілограм, правило знаходження невідомого від'ємника.
IV.    ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1,     Робота за підручником [с 19-20)
Завдання 86
Учні по черзі пояснюють приклади, працюючи в зошитах.
Пригадай.' 1 кг — одиниця вимірювання маси.
Завдання 87. Усне виконання завдання
— Скільки кілограмів їжі з'їдає цей кролик за добу? (1 + 1+2 + 2 + 1 = 7) 
Завдання 88. Колективне опрацювання матеріалу
Учні складають коротку умову задачі і читають пояснення у підручнику.
—  Задачу можна розв'язати так: 
17-х=5
х= 17-5
х=12
Відповідь: 12 кг борошна використали.
Пригадай! Щоб знайти невідомий від'ємник, потрібно від зменшуваного відняти різницю.
Завдання 89
Учні розв'язують рівняння за зразком.
Завдання 90
Один учень біля дошки розв'язує і пояснює.
2.     Фізкультхвилинка
Ми берізки і клепці, В нас тоненькі стовбурці. Ми в стрункі стаєм ряди. Випрямляємо гілки. Ледь зіп'явшись з корінців. Дістаєм до промінців. Наші ручки'пагінцї Хиляться па вітерці Вправо, вліво. І весь сад Нахиливсь вперед-назад.
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.    Колективне виконання завдань
1)  У парку посадили 6 кленів, каштанів — на 4 більше, а акацій — на 2 менше, ніж кленів. Скільки каштанів посадили в парку? Скільки акацій?
2) Обчисліть.
14 + 80                                   99-4                                     69 - 50
25+4                                       29 + 40                                19-5
95-70                                      94 + 5                                 70 + 8
3) Від стрічки відрізали 10 см, а потім — ще 8 см. Скільки всього сантиметрів стрічки відрізали?
2.    Офтальмологічна пауза
3.    Розв'язування логічних завдань
Новый решебник по украинскому языку для 5 классов уже можно использовать для этого перейдите по ссылке.
Завдання 9І
1) Перекладіть 4 палички так, щоб утворилось 4 квадрати. Перекладіть 5 паличок так, щоб утворилось 3 квадрати.
2) Назвіть пропущене число (числа) в кожному ряді.
5                 10               15               20                              30               35
12               14               16                              20               22               24
23               26               29               □               35               38               □
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Чого навчилися на уроці?
—  Яке завдання здалося найцікавішим? найскладнішим?
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 20, завдання 92; 93.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2667 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть