загрузка...
Математика 2 кл. Урок 121. Контрольна робота № 8 - 23 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 23 » Математика 2 кл. Урок 121. Контрольна робота № 8
17:30
Математика 2 кл. Урок 121. Контрольна робота № 8
Мета: перевірити рівень засвоєння учнями табличного множення і ділення, вміння розв'язувати задачі вивчених видів, знання порядку виконання арифметичних дій; удосконалювати обчислювальні навички, вміння працювати самостійно; виховувати культуру оформлення письмових робіт.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Контрольна робота № 8
I.     ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
III.   КОНТОРОЛЬ ЗНАНЬ

1  варіант
1. Розв'яжи задачу.
У магазин привезли 15 ящиків печива, цукерок — на 25 ящиків більше, а халви — в 5 разів менше, ніж цукерок. Скільки ящиків халви привезли в магазин?
2. Розв'яжи приклади.
9 + 9*8                                6*7 + 8*6
6*(22-18)                             54:6-72:9
90-64:8                                44-(81-66)
3. Добери пропущені числа. 
100-[]=5                              []*7 = 21
[]+30 = 84                           6 + 6 + 6<6*[]
[]:9 = 7                                []*6 = 42
Додаткове завдання
Сума периметрів рівностороннього трикутника і квадрата дорівнює 21 см. Накресли квадрат, якщо сторони обох фігур мають однакову довжину.

2 варіант
1. Розв'яжи задачу.
У перший день учні підклеїли 35 книг, у другий — на 7 книг більше, а в третій день — у 6 разів менше, ніж у другий. Скільки книг підклеїли в третій день?
2. Розв'яжи приклади.
7 + 9*9                               7*8 + 9*3
60-72:9                               81 : 9-54:6
5*(90-83)                            52-(66-38)
3. Добери пропущені числа.
20-[] = 4                             5*8>5*[]
[]-8 = 80                             9 + 9 + 9<9*[]
[]*7 = 28                             []:8 = 6
Додаткове завдання
Сторона рівностороннього трикутника дорівнює 4 см. Знайди сторону квадрата, периметр якого дорівнює периметру трикутника.
Шкала оцінювання
1 з.— 2,5 бала: 1 бал за хід розв'язання;
0,5 бала за правильність обчислень (по 0,5 бала за дію).
2 з.— 4,5 бала: по 0,25 бала за дію;
1 бал — за порядок дій.
З з.— 3 бали: по 0,5 бала за вираз.
Додаткове завдання — 2 бали.
Самоперевірко
IV.   РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ ЗАДАЧ 
1.    Перевірка домашнього завдання
Завдання 982
Навколо клумби квадратної форми потрібно розкласти 12 камінчиків так, щоб біля кожної сторони була однакова кількість камінців. Як це зробити? (По 1 камінчику в кути і ще по 2 — біля кожної сторони.)
Завдання 983
У Юлі, Діни і Алли є домашні улюбленці: собака, кішка та кролик. У Діни не кішка, у Юлі не кролик і не кішка. Яка тваринка є у кожної з дівчаток?
2.     Робота над задачею
Маса зайця на 3 кг більша ніж маса кроля. Маса двох зайців така сама, як і 5 кролів. Яка маса зайця, а яка — кроля? 
1)3*2 = 6 (кг) — більша маса двох зайців;
2) 5 — 2 = 3 (кр.) — важать 6 кг;
3) 6 : 3 = 2 (кг) — маса 1 кроля;
4) 2 + 3 = 5 (кг) — маса 1 зайця. 
Перевірка: 5 • 2 = 2 • 5.
3.     Складання задач за схемами
V.  Підсумок уроку. Математика 2 кл. Контрольна робота № 8


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 4728 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть