загрузка...
Математика 2 кл. Урок 122. Аналіз контрольної роботи № 8 - 23 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 23 » Математика 2 кл. Урок 122. Аналіз контрольної роботи № 8
17:35
Математика 2 кл. Урок 122. Аналіз контрольної роботи № 8
Мета: проаналізувати допущені в контрольній роботі помилки, організувати роботу над ними; повторити і закріпити вивчений матеріал; розвивати мислення, пам'ять; виховувати акуратність.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Аналіз контрольної роботи № 8
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ми проведемо роботу над помилками, допущеними у контрольній роботі.
III.   АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Загальна характеристика результатів виконання контрольної роботи
2.     Аналіз помилок, виконання відповідних завдань
IV.    КОНТРОЛЬ, КОРЕКЦІЯ І ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ
1.     Хвилинка каліграфії
— Запишіть множину чисел, що діляться на 7.
2.     Математичний диктант
•   Добуток чисел 7 і 5 зменшити на 15.
•   Різницю чисел 50 і 8 зменшити у 7 разів.
•   Суму чисел 56 і 7 зменшити у 7 разів.
•   Частку чисел 35 і 7 збільшити на 95.
3.     Розв'язування задач
1) На свято Великодня до класу прийшли гості: 18 дорослих, а дошкільнят — у 6 разів менше. Скільки всього гостей прийшло?
Учні складають план розв'язання задачі:
1) Скільки всього гостей прийшло?
2) Скільки прийшло дошкільнят?
2) Коли на одній зупинці з автобуса вийшло 15 пасажирів, а на другій — у 3 рази менше, то в салоні залишилося 18 пасажирів. Скільки пасажирів було в автобусі спочатку?
Під час повторення умови один учень записує короткий запис. Після цього учні за допомогою вчителя складають блок-схему міркувань.
Сильніші учні, скориставшись блок-схемою,  самостійно записують її розв'язання у зошити. Решта учнів разом з учителем розглядають блок-схему і визначають дії. 3) Складання і розв'язування задач за виразами.
40-(6+ 4)                             40:5-3
а) Колективне складання задач.
б) Самостійне розв'язування задачі.
4.    Порівняння виразів
35: 7[]48:6                        54:б[]48:8
81 :9[]63: 7                       49:7[]45:5
5.     Самостійна робота
Під час перевірки учні читають приклади і пояснюють спосіб обчислення. 
3*1*0                     6*0+10                 18:20
21:3 + 8                 7*1 + 0                 9:3-3
6.     Розв'язування кругових прикладів
Учитель звертає увагу учнів на те, яким чином виконуються обчислення. 
5*1 + 8              (7 + 0)*3            (54-5): 7
6:1*9                 13*0 + 6              21-8*2
7.     Дії над іменованими числами
Учні «ланцюжком» читають вирази та обчислюють їх значення. 
1 дм + 2 см               1 дм : 2                     4 дм 8 см : 6             8 дм — 2 см
Фізкультхвилинка
8.     Геометричний матеріал
— Накресліть два відрізки: перший завдовжки 8 см, а довжина другого становить четверту частину довжини першого.
9.     Офтальмологічна пауза
10.     Розв'язування логічної задачі
З 25 учнів класу 17 вивчають англійську мову, а 15 — французьку, причому кожен учень класу вивчає одну з цих мов. Скільки дітей вивчає обидві ці мови?
Розв'язання ілюструється схемою, в якій ліве коло означає дітей, що вивчають англійську мову, а праве — що вивчають французьку. У перетині кіл — діти, що вивчають обидві мови.
Схема заповнюється в процесі розв'язування задачі.
1) Скільки учнів не вивчає французьку мову (вивчає тільки англійську)? 
25-15 =10 (мал. а)
2) Скільки учнів не вивчає англійську мову (вивчає тільки французьку)? 
25 - 17 = 8 (мал. б)
3) Скільки учнів вивчає тільки одну мову (французьку або англійську)? 
10 + 8 = 18
4) Скільки учнів вивчає обидві мови? 25-18 = 7 (мал. в)
Відповідь: 7.
V.  Підсумок уроку. Математика 2 кл. Аналіз контрольної роботи № 8
VI.   ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С 153, завдання 984; 985.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2383 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть