загрузка...
Математика 2 кл. Урок 126. Повторення й закріплення вивченого - 25 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 25 » Математика 2 кл. Урок 126. Повторення й закріплення вивченого
14:06
Математика 2 кл. Урок 126. Повторення й закріплення вивченого
Мета: повторити й закріпити вивчений матеріал; удосконалювати навички усних обчислень; розвивати логічне мислення, увагу; виховувати акуратність.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Повторення й закріплення вивченого
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с. 155,завдання 11; 14)
Завдання 13
— Прочитайте розв'язання кожної задачі виразом двома способами.
Завдання 14
— Якої довжини другий і третій відрізки?
2.     Усна лічба
3.    Хвилинка каліграфії
— Запишіть три числа, кожне з яких ділиться на 3. (6; 9; 12...)
4.     Математичний диктант
•   Добуток чисел 8 і 4 зменшити на 18.
•   Добуток чисел 8 і 8 збільшити на 16.
•   Різницю чисел 16 і 8 збільшити у 9 разів.
•   Суму чисел ЗО і 6 зменшити у 6 разів.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми повторимо вивчений матеріал.
IV.   УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.     Розв'язування задач
1)  У квітковому магазині на трьох полицях стоять 85 горщиків із квітами. На першій полиці — 28 горщиків, а на другій — 32. Скільки горщиків на третій полиці?
2) Парк прибирали 32 робітники. Це на 18 менше, ніж учнів старших класів. Скільки учнів старших класів прибирали парк?
3)Коли Оксанка прочитала 6 сторінок книжки, їй залишилося прочитати в 10 разів більше. Скільки сторінок у книжці?
2.    Складання виразів та обчислення їх значень
•   Зменшуване 72, а від'ємник у 9 разів менший.
•   Ділене 63, а дільник на 54 менший. Один учень працює біля дошки.
Фізкультхвилинка
3.    Тестування
1) Познач правильний варіант значення виразу 56 : 7 + 1. 
а) 9;                                      6)6;                               в) 7.
2) Розв'яжи приклад, у якому невідоме — ділене.
а) 64 : [] = 8;                       б) [] • 8 = 64;                в) []: 8 = 8
3) Яке з чисел не є результатом таблиці множення? 6; 12; 18; 20; 23; ЗО.
4) При якому значенні а рівність а • 8 = 48 буде правильною? 
а) 6;                                      6)5;                               в) 7.
5) Познач вираз, значення якого більше, ніж 25.
а) 83 - 9 • 4;                         б) 7 • 5 - 15;                   в) 5 - 9 - 23.
6) Порівняй: 42 : 6 [] 48 : 8.
а)<;                                      б)>;                                в)=.
7)3 гаража виїхало 12 автомобілів, а залишилося — в 2 рази менше, ніж виїхало. Скільки автомобілів було у гаражі? 
а) 12 + 12 : 2 = [];               б) 12 - 12 : 2 = []
8) Батьку 40 років, а син у 5 разів молодше. Скільки років синові? 
а)3;                                      6)8;                               в) 35.
9) Маса відра снігу 4 кг, а відра солі — в 7 разів більше. На скільки кілограмів важче відро солі, ніж відро снігу?
а)4*7-4;                           6)4*7 + 4.
4.     Офтальмологічна пауза
5.     Розв'язування логічних задач
1) Вартість трьох іграшок 80 грн. Лялька й пінгвін коштують 50 грн, а м'яч і пінгвін — 55 грн. Скільки гривень коштує кожна іграшка? Розв'язання
1) 50 + 55 = 105 (грн) — коштують лялька, м'яч і 2 пінгвіни;
2) 105 — 80 = 25 (грн) — коштує пінгвін;
3) 50 - 25 = 25 (грн) — коштує лялька;
4) 55 — 25 = ЗО (грн) — коштує м'яч.
2) 10 жуків вишикувалися в хоровод і кожен узяв за лапку кожного зі своїх сусідів. Скільки усього лапок виявилися вільними?
Розв'язання. У кожного жука 2 лапки зайнято, а решта 4 вільні. Відповідь: 40. 
3)У сім'ї троє братів. Кожен наступний молодший попереднього на 3 роки. А сума їх віків дорівнює 15 рокам. Скільки років кожному? Відповідь: 2; 5; 8.
4) Серед цих фігур є квадрати і кола; великі, маленькі і середні. Скільки фігур відрізняються від фігури А однією властивістю?
Розв'язання. Фігура А — це маленьке коло. Однією властивістю (розміром) відрізняються від неї велике і середнє кола (розміром), а також маленький квадрат (формою).
Відповідь: 3 фігури.
V.  Підсумок уроку. Математика 2 кл. Повторення й закріплення вивченого
VI.   ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С. 155, завдання 15; 16.


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2363 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть