загрузка...
Математика 2 кл. Урок 13. Одиниця вимірювання місткості —літр. Порівняння місткості посудин. Самостійна робота - 6 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 6 » Математика 2 кл. Урок 13. Одиниця вимірювання місткості —літр. Порівняння місткості посудин. Самостійна робота
15:58
Математика 2 кл. Урок 13. Одиниця вимірювання місткості —літр. Порівняння місткості посудин. Самостійна робота

Математика 2 кл. Урок 13. Одиниця вимірювання місткості —літр. Порівняння місткості посудин. Самостійна робота

Мета: формувати в учнів уміння розв'язувати задачі з використанням одиниці вимірювання місткості, розв'язувати текстові задачі і задачі логічного характеру; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, увагу; виховувати пізнавальний інтерес.

Хід уроку
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Вчити математику прийшло пора. Сідайте тихо, дітвора.
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с.21, завдання 100;101) 
Завдання 100
—  Які задачі склали за схемами? Прочитайте розв'язання. Завдання 101
—  Прочитайте складені вирази.
2.     Усні вправи
1) Обчисліть зручним способом.
7+8+3+2                                8+1+2+9
6+2+8+4                                7+5+5+3
2)  Прочитайте числа від найбільшого до найменшого. Скільки всього чисел? Які цифри використано для їх запису?
ЗО; 33; 38; 80; 83; 88.
3.     Хвилинка каліграфії з логічним завданням (с. 21)
—  Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені.
4.     Математичний диктант
•   Запишіть усі двоцифрові числа, у яких кількість десятків і одиниць однакова. (И; 22; 33; 44; 55; 66; 77; 88; 99)
♦   Запишіть усі двоцифрові числа, у яких кількість десятків на 4 менша від кількості одиниць-
III.    ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні   ми   повторимо   знання   про   одиницю   вимірювання   місткості — літр.
IV.    ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1.     Робота за підручником ((.21-22)
Завдання 102. Самостійна робота
Під час перевірки учні читають складені приклади і пояснюють обчислення. 
(40+4 + 4-40 = 8; 87-5 + 10)
Завдання 103. 
Коментоване розв'язування завдання
Учні по черзі пояснюють, як записують числа, працюючи в зошитах.
Завдання 104. Коментоване розв'язування кругових прикладів
Учитель звертає увагу на те, яким чином виконуються обчислення.
Пригадай.' 1 літр (я) — одиниця вимірювання місткості.
Завдання 105. Усне виконання завдання
— Розгляньте малюнок. Перевірте, чи вистачить звірятам молока, що в глечику, якщо кожен із них може випити по 1 л молока?
Цікаво знати!
Молоко — унікальний продукт. Учені виявили у молоці 160 потрібних нам речовин!
Найголовніше у молоці — кальцій та білок.
Завдання 106. Самостійна робота Двоє учнів працюють за закритою дошкою. Завдання 107
Учні колективно складають задачі за схемами. Після цього самостійно записують розв'язання. Учитель перевіряє.
2.     Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
Перевірна робота
1 варіант
1.  Розв'язати задачу.
Дві бригади проклали 80 м дороги. Перша бригада проклала 50 м. Скільки метрів дороги проклала друга бригада?
2. Обчислити.
47-15                       39-33                        60+24-14             100-30-50
46 + 13                    55 + 31                    37-4 + 51               99 + 1-60
3. Порівняти. 
100 к.* 10 грн 
18 см —8см*1м
2 варіант
1. Розв'язати задачу.
Таня нанизала 35 намистинок. З них ЗО блакитних і кілька жовтих. Скільки жовтих намистинок було в намисті Тані?
2. Обчислити.
74 + 13                    68-67                       51 + 42-33            47-40 + 90
85-35                       56 + 40                    13-10-3                 87 + 3-гЗ
3.  Порівняти.
1 м 7 дм — 7 дм * 10 дм 
79к.-1к.*78к.
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Чи вдалося вам упоратися з усіма завданнями на уроці?
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 22, завдання 108; 109.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2902 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть