загрузка...
Математика 2 кл. Урок 14. Повторення вивченого. Розв'язування рівнянь - 6 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 6 » Математика 2 кл. Урок 14. Повторення вивченого. Розв'язування рівнянь
16:01
Математика 2 кл. Урок 14. Повторення вивченого. Розв'язування рівнянь

Математика 2 кл. Урок 14. Повторення вивченого. Розв'язування рівнянь

Мета: повторити вивчений матеріал; підготувати учнів до контрольної роботи; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, увагу; виховувати самостійність.

Хід уроку 
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с. 22,завдання 108; 109)
Завдання 108
—  Прочитайте рівності; нерівності, в яких поставили знак «більше»; знак «менше».
Завдання 109
—  Розкажіть умови задачі складених за малюнками. Прочитайте розв'язання.
2.     Аналіз перевірної роботи
3.     Фронтальна робота над задачами
1)  У десяти літрове відро налили 7 л води. Скільки літрів води треба долити до повного відра?
2) У літрову банку налили 2 склянки соку. Скільки ще склянок соку поміститься в цій банці? (Учні усно дають відповідь на запитання, з'ясовуючи, що в основі розв'язання цієї задачі — склад числа 5.)
3)  В одному відрі 5 л води, а в другому — 3 л. Як зробити, щоб води стало у відрах порівну? (Можна перелити 1 л води з першого відра у друге; можна з першого відра вилити 2 л води; можна в друге відро влити 2 л води; можна з першого вилити 3 л.аз другого І лі т. д.)
4.     Хвилинка каліграфи
—  Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені. 1; 3; 3; 1; 7; 9; 9; 7; 3; 4; 4; 3; 2; 5; 7; 7; ?; ?.
III.    ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ми повторимо вивчений матеріал та підготуємось до контрольної роботи.
IV.    ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1.     Робота за підручником (с23)
Завдання 110. Робота у парах
У кожному рядку учні знаходять «зайве» число.
Завдання 111
Один учень біля дошки порівнює і пояснює.
Завдання 112. Самостійна робота
Один учень працює за закритою дошкою.
Завдання 11З
Один учень біля дошки розв'язує і пояснює.
Завдання 114. Колективне ознайомлення зі змістом задачі, ЇЇ аналіз
Один учень записує умову і розв'язує задачу.
Завдання 115. Усне виконання завдання
— Розгляньте множину геометричних фігур. Утворіть підмножини: за розміром; за формою. Скільки фігур містить кожна підмножина? Назвіть підмно-жину, що містить 1 елемент.
2.    Фізкультхвилинка
Ми учились, ми трудились
І, напевно, вже стомились.
Тож, давайте, для розрядки
Зробим кілька вправ зарядки.
Раз! — підняли руки вгору.
Два! — нагнулися додолу.
Три! — повернулись вправо, вліво.
На «чотири» —раз присіли.
Похитали головою
[Де й притупнули ногою.
Пальчиками повертіли
І за парти тихо сіли.
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.     Обчислення значень виразів
10 + 3                                                     35 + 40
47-10                                                      5 + 5 + 48
18-8-3                                                     7 + 32
1  + 93                                                    10-7
2  18 1 25                                               46-10 12
2.     Розв'язування задачі
Обідати сіли 9 осіб. На стіл поклали 6 ложок І 8 виделок. Скільки ложок І виделок ще треба покласти?
3.     Офтальмологічна пауза
4.     Розв'язування логічної задачі
Що потрібно зробити, щоб будинки були за огорожею? (Потрібно намалю вати огорожу на тлі будинків.)
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Які завдання виконували на уроці?
—  Чи готові ви до успішного написання контрольної роботи?
VII.  ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 22, завдання 108; 109.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2141 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть