загрузка...
Математика 2 кл. Урок 15. Контрольна робота № 1 - 6 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 6 » Математика 2 кл. Урок 15. Контрольна робота № 1
16:04
Математика 2 кл. Урок 15. Контрольна робота № 1

Математика 2 кл. Урок 15. Контрольна робота № 1

Мета: перевірити знання учнів за темою ««Узагальнення і систематизація навчального матеріалу за 1 класи; розвивати мислення; виховувати культуру оформлення письмових робіт.

Хід уроку 
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    КОНТРОЛЬНА РОБОТА
1 варіант
1. Знайти значення виразів.
60 + 4-13                                           80-1-29
77-1 + 12                                           8+30+11
89-80 + 20                                         66-6 + 14
69 + 1-30                                           90-60-20
75-5+15                                             51 + 34-23
2. Розв'язати задачу.
У двох коробках 65 цукерок. У першій коробці 30 цукерок. Скільки цукерок у другій коробці?
3. Вставити такі числа, щоб рівності стали істинними.
З м = * дм                                           45 см = * дм * см
8 м 1 дм=* дм                                     67дм=*м*дм
4. Накреслити відрізок завдовжки 1 дм 1 см. Додаткове завдання
Розв'язати рівняння.
х+13 = 18                    56-х = 6
2 варіант
1. Знайти значення виразів.
50 + 3 - 11                           70 - 1 - 19
86-1-20                                4 + 40+12
98-90 + 30                           35-5 + 10
59+1 + 14                             80-50-20
64-4-40                                42 + 27-34
2. Розв'язати задачу.
Дві білочки знайшли 86 горіхів. Перша знайшла 40 горіхів. Скільки горіхів знайшла друга білочка?
3. Вставити такі числа, щоб рівності стали істинними.
5 м = *дм                                             68 см = *дм*см
7 м 3 дм = * дм                                    26 дм —* м * дм
4. Накреслити відрізок завдовжки 1 дм 2 см. Додаткове завдання
Розв'язати рівняння.
х-13 = 43                    50 + х = 66
Шкала оцінювання
1 з.— 5 балів: по 0,5 бала за вираз.
2 з.— 2 бали: 1 бал за правильну дію розв'язання 1 бал за правильність обчислень.
3 з.— 2 бали: 0,5 бала за рівність.
4 з.— 1 бал за побудову відрізка.
Додаткове завдання — 2 бали: по 1 балу за рівняння.
Офтальмологічна пауза
III.   РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ ЗАВДАНЬ
•   Три учениці — Валя, Галя та Катя прийшли на свято у сукнях різного кольору: одна — у білій, друга — у блакитній, а третя — у червоній. Катя була не в червоній, Валя — не в червоній і не в блакитній. У яку сукню була вбрана кожна з дівчат? Складемо таблицю.
Відповідь: Валя була вбрана у білу сукню, Катя — блакитну, а Галя — червону.
•   Кухар насипав рис порівну в 2 склянки. Потім він з однієї склянки пересипав рис у каструлю. Де рису більше: у каструлі чи у склянці? (Порівну)
•   Летіло п'ять голубів. Трьох мисливець убив. Скільки зосталося? (Три, бо двоє полетіло.)
•   У мами два сини, у кожного є сестра. Скільки дітей у мами? (3)
•   Одне яйце варять 4 хв. Скільки потрібно часу, щоб зварити 5 яєць? (4 хв)
IV.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
— Чи з усіма завданнями контрольної роботи вдалося впоратися?

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 3770 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть