загрузка...
Математика 2 кл. Урок 21. Многокутник та його елементи: вершини, сторони, кути. Позначення геометричних фігур буквами латинського алфавіту - 8 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 8 » Математика 2 кл. Урок 21. Многокутник та його елементи: вершини, сторони, кути. Позначення геометричних фігур буквами латинського алфавіту
12:37
Математика 2 кл. Урок 21. Многокутник та його елементи: вершини, сторони, кути. Позначення геометричних фігур буквами латинського алфавіту

Математика 2 кл. Урок 21. Многокутник та його елементи: вершини, сторони, кути. Позначення геометричних фігур буквами латинського алфавіту

Мета: ознайомити учнів з елементами многокутника: вершинами, сторонами, кутами; вчити позначати геометричні фігури буквами латинського алфавіту, знаходити периметр многокутника; закріпити знання вивчених таблиць додавання і віднімання; розвивати вміння розв'язувати задачі; формувати вміння використовувати прийоми обчислень для розвитку навичок швидкої лічби; виховувати пізнавальний інтерес.
 
Хід уроку
I.     ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.    Перевірка домашнього завдання (с 32, завдання 160; 161)
Завдання 160
—  Прочитайте вирази та їх значення.
Завдання 161
—  Скільки вантажівок стало в автопарку?
2.    Гра «Збери слово»
 Обчисліть вирази і прочитайте слово, розташувавши букви біля відповідей у порядку зростання. (Яблуко)
11-3 + 2|Л                   8-6+7|Б                       12-3-4|Я
11-4+5|У                     11 — 2 + 5|К                14-5 + 10 |0
3.     Робота над задачами
• У банку можна налити 12 склянок молока. Скільки склянок молока можна долити в кожну банку?
•   Поставте запитання І розв'яжіть задачу.
Хлопчик стрибнув у довжину з місця на 12 дм, а дівчинка — на відстань, меншу на 3 дм. На яку відстань...?
4.     Хвилинка каліграфи (с ЗЗ)
—  Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені.
5.     Математичний диктант
•   До суми чисел 8 і 4 додати 13.
•   Число 9 збільшити па 4 і додати 70.
•   Число 11 зменшити на 3 і додати 31.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ми повторимо таблиці додавання і віднімання чисел 2—5 з переходом через десяток.
Розв'язувати приклади в 5 класі стало легше бо є гдз з математики 5 клас автора Істер, а можливо кому потрібно краще знати українську мову Глазової
IV.   ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1.     Робота за підручником {(.32-34)
Завдання 162. Робота в групах
—  Визначте номер зірки, на якій зараз перебуває ЛунтІк. Завдання 163. Самостійна робота
Під час перевірки учні читають виписані приклади І пояснюють спосіб обчислення.
Пригадайте! Многокутник — це замкнена ламана.
Завдання 164, Колективне опрацювання матеріалу
—  За якими ознаками многокутники поділяють на види: трикутники, чотирикутники, п'ятикутники?
—  Назвіть елементи многокутника. (Кут. сторона, вершина) Запам'ятай! Вершини многокутника позначають великими літерами латинського алфавіту.
Завдання 165. Усне виконання завдання
—  Назвіть многокутники. Знайдіть прямі кути.
—  Назви многокутників читають так: АВСВ. КМОР тощо.
Завдання 166
Учні вимірюють довжини сторін, один учень біля дошки пояснює, як обчислити периметр.
Запам'ятай! Суму довжин сторін многокутника називають периметром многокутника.
Завдання 167
Після складання плану розв'язання учні записують розв'язання самостійно.
2.     Фізкультхвилинка
V.     УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ (див. додаток нас. 27 -28)
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Чого нового навчилися на уроці?
—  Як оцінюєте свою роботу?
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 34, завдання 168; 169.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 3074 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть