загрузка...
Математика 2 кл. Урок 22. Таблиці додавання і віднімання числа 6 з переходом через десяток. Прямокутник. Побудова прямокутника - 8 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 8 » Математика 2 кл. Урок 22. Таблиці додавання і віднімання числа 6 з переходом через десяток. Прямокутник. Побудова прямокутника
12:39
Математика 2 кл. Урок 22. Таблиці додавання і віднімання числа 6 з переходом через десяток. Прямокутник. Побудова прямокутника

Математика 2 кл. Урок 22. Таблиці додавання і віднімання числа 6 з переходом через десяток. Прямокутник. Побудова прямокутника

Мета: ознайомити учнів з таблицями додавання І віднімання числа 6 з переходом через десяток; дати визначення прямокутника і пояснити властивість його протилежних сторін; вчити будувати прямокутник на аркуші в клітинку; формувати вміння використовувати прийоми обчислень для розвитку навичок швидкої лічби; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення математики.

Хід уроку 
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Здрастуйте, діти. Чуєте дзвінок? Це починається Новий наш урок.
II.    АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання  (с 34, завдання 168; 169) 
Завдання 168
—  Яка довжина сторін трикутника?
—  Як обчислили периметр?
—  Прочитайте розв'язання і відповідь.
Завданий 169
—  Скільки всього посуду привіз гончар на ярмарок?
2.     Гра «Знайди доданок»
3.     Геометричний матеріал
— Які фігури не є многокутниками? (Лй 4; 6; 7, бо многокутник — це залі кнена ламана.)
4.     Хвилинка каліграфії (с. 35)
5.    Математичний диктант (завдання 170)
•   Запишіть число, у якому 7 дес. і 3 од.
•   Запишіть найменше двоцифрове число.
•   Запишіть найбільше двоцифрове число.
•   Запишіть суму чисел 8 і 5; 9 і 3.
•   Запишіть різницю чисел 12 і 5; 11 і 4.
•   Збільшіть 5 на ЗО.
•   Зменшіть 64 на ЗО.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми складемо таблиці додавання і віднімання числа 6 з переходом через десяток.
IV.   ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1.     Робота за підручником (г.34-55)
Завдання 171 (усно). Колективне опрацювання матеріалу
—  Розгляньте, як виконали додавання і віднімання. Поясніть прийоми додавання і віднімання чисел з переходом через розряд. Розкажіть таблицю додавання (віднімання) числа 2, починаючи від найбільшого результату. Назвіть тільки результати таблиці. Назвіть результати від найбільшого числа до найменшого.
Завдання 172 (усно)
Учні пояснюють, як закінчити обчислення, працюючи у зошитах. Завдання 173. Коментоване розв'язування кругових прикладів Учні використовують різні способи обчислення.
Запам'ятай.' Чотирикутник, у якого всі кути прямі, називають прямокутником.
АВ і СО, Аі) і ВС — протилежні сторони.
Завдання 174. Колективне опрацювання матеріалу
—  Виміряйте протилежні сторони прямокутника на малюнку вгорі. Зробіть висновки.
Висновок. Протилежні сторони прямокутника рівні.
Завдання 175
Один учень працює біля дошки, решта — у зошитах.
Завдання 176
Після складання плану розв'язання учні записують розв'язання самостійно.
Завдання 177. Робото в парах
Учні знаходять значення виразу зі змінною.
2.     ФІзкультхвилинка
V.     УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ (див. додаток нас. 28)
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Що нового дізналися на уроці?
—  Яка фігура називається прямокутником?
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ  (с. 35, завдання 178; 179.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2675 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть