загрузка...
Математика 2 кл. Урок 46. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Розв'язування рівнянь - 14 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 14 » Математика 2 кл. Урок 46. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Розв'язування рівнянь
13:25
Математика 2 кл. Урок 46. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Розв'язування рівнянь

Математика 2 кл. Урок 46. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Розв'язування рівнянь

Мета: навчати учнів розв'язувати рівняння; формувати вміння розв'язувати задачі на дві дії, творчо працювати над задачею; розвивати вміння порівнювати, узагальнювати; виховувати акуратність.

Хід уроку
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с 66, завдання 376;377)
Завдання 376
—  Прочитайте вирази у порядку зростання відповідей.
Завдання 377
—  Скільки комп'ютерних ігор було в Іллі?
4.    Хвилинка каліграфії (с. 67)
—  Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ви будете розв'язувати рівняння та задачі на дві дії.
IV.   ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1.    Робота за підручником (с 66-67)
Завдання 378. Робота в групах
—  Допоможіть Лунтику відремонтувати обчислювальну машину.
Добре кили є гдз з математики онлайн та ще краще також з ішнших предметів, наприклад. укр. мова 5 кл. чи ще щось.
Завдання 379. Коментоване розв'язування завдання
Учні пригадують, як знайти невідомий доданок і від'ємник. По черзі пояснюють завдання, працюючи в зошитах.
Завдання 380
Учні «ланцюжком» біля дошки записують вирази та обчислюють їх значення.
— Запишіть вирази та обчисліть їх значення.
•   Від 45 відніміть суму чисел 9 і 3.
•   Число 56 збільшіть на різницю чисел 19 і 4.
•   Суму чисел 37 і 7 зменшіть на 23.
•   Число 85 зменшіть на різницю чисел 34 і 20.
Завдання 381
Один учень працює біля дошки, решта — у зошитах.
Завдання 382 (усно)
Учні складають і розв'язують задачі за таблицею.
Завдання 383
Після ознайомлення з умовою задачі учні складають різні питання. Добирають вираз, який допоможе знайти відповідь на кожне запитання.
Завдання 384. Усне виконання завдання
—  Розгляньте малюнок. Назвіть усі прямокутники на малюнку.
—  Знайдіть периметр кожного прямокутника.
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.     Гра «Помилка»
—  Які вирази обчислено неправильно?
18-3-7 = 8                                           17-3 + 6 = 8
19-13-6 = 12                                       14-5-2 = 7
2.     Гра «Чарівні дужки»
—  Поставте дужки так, щоб рівності були правильними.
18-3-7 = 8                                           17-(3 + 6) = 8
19 - (13 - 6) = 12                                 14-5-2 = 7
3.     Офтальмологічна пауза
4.     Розв'язування логічної задачі
Три хлопчики розмовляють. Прізвище одного з них Коваленко, другого — Слюсаренко, а третього — Токаренко. Батьки їх працювали: один — ковалем, другий — токарем, третій — слюсарем. «Цікаво,— сказав хлопчик, батько якого був слюсарем,— що жоден з наших батьків не працює за спеціальністю, від якої походить його прізвище». «А ти правий!» — підтвердив Токаренко. Ким працювали батьки хлопчиків?
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Чого навчалися на уроці?
—  Яке завдання здалося складним?
VII.  ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С. 67-68, завдання 385; 386.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2486 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть