загрузка...
Математика 2 кл. Урок 53. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Знаходження значень буквених виразів - 15 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 15 » Математика 2 кл. Урок 53. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Знаходження значень буквених виразів
11:58
Математика 2 кл. Урок 53. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Знаходження значень буквених виразів

Математика 2 кл. Урок 53. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Знаходження значень буквених виразів

Мета: закріпити навички додавання і віднімання двоцифрових чисел; формувати вміння знаходити значення буквених виразів; розвивати логічне мислення; виховувати культуру поведінки.

Хід уроку
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с. 74, завдання 432;433)
Завдання 432
—  Прочитайте вирази у порядку спадання відповідей. 
Завдання 433
—  Скільки рибок у Тамари?
2.     Гра «Віконечка»
—  Вставте число так, щоб рівність була правильною.
□ +34 = 60                                 80-=33 
21+ = 50                                  -12 = 46
□ +12 = 80                                 30-=17
3.    Знаходження значень буквених виразів
—  Знайдіть значення виразів с + d; с — d, якщо с = 40, d = 17.
4.     Хвилинка каліграфи (с 75)
—  Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ми повторимо додавання і віднімання двоцифрових чисел.
IV.   ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1.     Робота за підручником (с. 75-76)
Завдання 434. Робота в парах
Гра «Кращий обчислювач».
Завдання 435. Письмове виконання завдання з коментуванням
Учні знаходять значення виразу зі змінною.
Завдання 436. Колективне опрацювання завдання
—  Який результат отримаємо, якщо:
•   від суми віднімемо перший доданок;
•   від зменшуваного віднімемо різницю;
•   до різниці додамо від'ємник;
•   від суми віднімемо другий доданок;
•   від числа віднімемо це саме число?
Завдання 437
Учні «ланцюжком» розв'язують приклади і перевіряють їх.
Завдання 438
Усне виконання завдання з коментуванням.
—  Розгляньте фотографії. На фото ліворуч — польовий горобець, праворуч — горобець хатній. Довжина тіла кожної пташки — 14 см, а хвоста — 6 см. Порівняйте довжину тіла і хвоста пташки. На скільки тулуб довший від хвоста?
Завдання 439. Усне виконання завдання
—  Розгляньте малюнок. Визначте прямі кути. Завдання 440. Усне виконання завдання
—  Розгляньте малюнок. Скільки трикутників у кожній фігурі?
—  Скільки трикутників потрібно добудувати у кожній фігурі, щоб утворився прямокутник?
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.     Обчислення значень виразів
30-6                   90-5                   43-8                   55-7
30-26                 90-25                 43-28                 55-17
2.    Робота над задачею
Рослина соняшника випаровує за місяць 70 л води, а цукрового буряка — 58 л. На скільки більше води випаровує рослина соняшника за місяць?
3.     Офтальмологічна пауза
4.     Розв'язування логічних задач
•   Термометр показує 30 градусів тепла. Яку температуру покажуть два таких годинники? (ЗО градусів тепла.)
•   Андрійко витрачає на дорогу до школи 20 хвилин. Скільки часу він витратить, якщо піде разом із другом? (20 хв)
•   На скільки можна збільшити кожне число, щоб у ньому змінилася тільки цифра, що означає одиниці, а цифра, що означає десятки, залишилася такою самою: 38; 57; 68; 29?
Запишіть ці числа. (39; 58; 59; 69)
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Чого навчалися на уроці?
—  Як оцінюєте свою роботу?
VII.  ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 76, завдання 441; 442.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 1958 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть