загрузка...
Математика 2 кл. Урок 57. Закріплення вивченого про коло і круг. Порівняння кіл і кругів - 15 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 15 » Математика 2 кл. Урок 57. Закріплення вивченого про коло і круг. Порівняння кіл і кругів
12:08
Математика 2 кл. Урок 57. Закріплення вивченого про коло і круг. Порівняння кіл і кругів

Математика 2 кл. Урок 57. Закріплення вивченого про коло і круг. Порівняння кіл і кругів

Мета: повторити знання учнів про коло й круг; вчити креслити та порівнювати кола і круги; розвивати пам'ять, логічне, наочно-образне мислення учнів; виховувати акуратність.

ХІД уроку 
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с. 81, завдання 466;467)
Завдання 466
—  Яке питання ви поставили до задачі?
—  Прочитайте розв'язання задачі.
2.     Геометричний матеріал
—  Розгляньте фігури. Яку загальну назву їм можна дати?
—  Чи можна покатати ці фігури?
—  Назвіть предмети, у яких немає кутів (монети, кільце, тарілка).
3.    Усна лічба
—  Зменшувано 26, від'ємник 9. Знайди різницю.
—  Що дістанемо, якщо додамо від'ємник і різницю?
4.     Хвилинка каліграфії (с. 8!)
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ми повторимо вивчене про коло і круг.
IV.   ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 
Розязники для 5 класу маємо онлайн з української мови та математики.
1.    Робота за підручником (c.81-83)
Завдання 468. Робота в парах
—  Допоможіть Гвинтику та Сиропчику знайти свої речі. 
Завдання 469
Ознайомившись з умовою задачі, учні складають її короткий запис та самостійно розв'язують.
Завдання 470. Колективне опрацювання матеріалу
—  Виміряйте радіус і діаметр кожного кола. Порівняйте їх величини. Що цікавого ви помітили?
d = r + r
Завдання 471. Усне виконання завдання з коментуванням
—  Знайдіть «зайву» фігуру. Виміряйте радіус кола. Виміряйте діаметр круга.
Завдання 472. Усне виконання завдання з коментуванням
—  Що зображено на кожному з малюнків? Що однакове, а що — різне?
Завдання 473. Усне виконання завдання з коментуванням
— Продовжте висловлювання так, щоб вони стали істинними:
•   діаметр — це відрізок, що проходить через...;
•   коло — це замкнена...;
•   круг — частина площини, що обмежена...;
•   відрізок, що з'єднує центр кола з будь-якою точкою на колі — це...
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ И СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
—  Накресліть коло. З'єднайте центр кола з точками А і В.
—  Відрізки ОА, ОВ — радіус кола.
Учителі, звертає увагу учнів на тому, що ОА рівний ОВ.
—  Накресліть коло (радіус 5 см),
—  Накресліть 3 кола, щоб у них був загальний центр.
—  Накресліть коло із радіусом 3 см, позначте на колі 4 точки і з'єднайте їх так, щоб вийшов чотирикутник. Розфарбуйте чотирикутник.
2.     Офтальмологічна пауза
3.     Розв'язування логічної задачі
Два хлопчики разом йшли до школи і по дорозі знайшли 10 гривень. Скільки грошей знайдуть 4 хлопчики? (10 гривень)
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Чого навчалися на уроці?
—  Які нові навички здобули?
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 
С. 83, завдання 474; 475.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2189 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть