загрузка...
Математика 2 кл. Урок 58. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Знаходження числових значень буквених виразів - 15 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 15 » Математика 2 кл. Урок 58. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Знаходження числових значень буквених виразів
12:10
Математика 2 кл. Урок 58. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Знаходження числових значень буквених виразів

Математика 2 кл. Урок 58. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Знаходження числових значень буквених виразів

Мета: закріпити в учнів навички додавання і віднімання двоцифрових чисел; формувати вміння знаходити числові значення буквених виразів; розвивати логічне мислення; виховувати інтерес до нових знань.

Хід уроку
I.     ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (c. 83, завдання 474;475) 
Завдання 474
—  Прочитайте вирази та їх значення. 
Завдання 475
— Скільки лижників дійшли до фінішу?
2.     Гра «Хто швидший?» Грають 3 команди.
3.     Робота в групах
У кожної групи — по дві картки.  На першій записаний початок визначення, на іншій — їх кінцівка. Картка 1
Коло — замкнена лінія... Круг — це частина площини... Радіус — це відрізок, що сполучає... Картка 2
...усі точки якої знаходяться на однаковій відстані від центру. ...обмежена колом. ...центр кола з будь-якою точкою на колі.
4.    Хвилинка каліграфи [с.83)
5.     Математичний диктант
— Запишіть вирази. Знайдіть значення цих виразів.
•   Сума чисел 9 і 7; 14 і 8; 35 і 38.
•   Різниця чисел 33 і 6; 40 і 17; 60 і 9.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми повторимо прийоми знаходження числових значень буквених виразів.
IV.   ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1.    Робота за підручником (c. 83-84)
Завдання 476. Робота в парах
— Допоможіть Пончику зібрати бублики і печиво. На які геометричні фігури схожі бублики? А печиво?
Завдання 477. Письмове виконання завдання з коментуванням
—  Порівняйте за зразком. 
Завдання 478
—  Знайдіть числове значення виразу. (Письмове виконання завдання з коментуванням.)
Учні записують у зошитах, а один учень біля дошки пояснює, як знайти значення виразу зі змінною.
Завдання 479
—  Розв'яжіть рівняння.
Троє учнів працюють біля дошки, решта — у зошитах.
Завдання 480. Фронтальне вивчення змісту
Під час відтворення змісту учні на дошці зображують умову задачі.
Після цього працюють самостійно, один учень — за закритою дошкою.
Завдання 481
—  Накресліть коло, радіус якого 3 см. Який діаметр цього кола? (Виконання завдання з коментуванням.)
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.     Робота над задачею
У першій бочці було 80 л води, а в другій 70 л. З другої бочки взяли 30 л води, а в першу долили 20 л. Запишіть виразами, скільки літрів води стало в кожній бочці.
2.     Обчислення значень виразів
48 + 8                    37-12                   55+13                  18 + 18
48 + 28                  60-14                   55 + 9                   45-17
3.     Офтальмологічна пауза
4.     Розв'язування логічних задач
•   У велосипедному колесі 12 спиць. Скільки проміжків між спицями у колесі? Намалюй таке колесо в зошиті. (12 проміжків)
•   Ціна книжки 50 гри. Книжка дорожча за обкладинку на 29 грн. Визначте ціну книжки. (50 грн)
VI.  ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Чого вчилися на уроці?
—  Оцініть свою роботу.
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 
С. 84, завдання 483; 484.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 1979 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть