загрузка...
Математика 2 кл. Урок 59. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Розв'язування задач - 15 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 15 » Математика 2 кл. Урок 59. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Розв'язування задач
12:13
Математика 2 кл. Урок 59. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Розв'язування задач

Математика 2 кл. Урок 59. Закріплення додавання і віднімання двоцифрових чисел. Розв'язування задач

Мета: закріпити в учнів навички додавання і віднімання двоцифрових чисел; формувати вміння розв'язувати задачі; розвивати логічне мислення; виховувати культуру поведінки.

ХІД уроку 
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с 84, завдання 483; 484)
Завдання 483
—  Прочитайте вирази та їх значення. 
Завдання 484
—  На скільки менше сніжинок вирізала Тамара, ніж Зіна?
4.     Хвилинка каліграфи
—  Установіть закономірність І запишіть числа, вставляючи пропущені. 
3; 13; 23; 33;...
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми повторимо додавання і віднімання двоцифрових чисел.
IV.   ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1.    Робота за підручником (с 84-85)
Завдання 485. Робота в парах
Учні заповнюють магічні квадрати.
Завдання 486
—  Обчисліть значення виразів. Прочитайте вирази, у яких остання дія додавання; віднімання.
Письмове виконання завдання (перший стовпчик — з коментуванням, решта прикладів — самостійно).
Завдання 487
—  Порівняйте вираз і число.
Троє учнів працюють біля дошки, решта — у зошитах.
Завдання 488
— Складіть задачу про літаки за коротким записом.
1) Колективно складання задачі.
2) Самостійне розв'язування задачі.
Завдання 490
Учні креслять прямокутник, один учень біля дошки пояснює, як обчислити його периметр.
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.     Гра «Допоможи Незнайкові»
— Випишіть неправильні рівності. Обчисліть їх.
23 + 41 = 54                     64-12-62                         34 + 51-85
52 + 8 = 50                       70-3 = 67                        43 + 9 = 52
58 + 28 = 78                     70-43 = 37                      43 + 30 = 83
(23 + 41=64                      64-12-52                         70-43 = 27
52 + 8 = 60                       58 + 28 = 86                    43 + 30= 73)
2.    Робота над задачею
Для виготовлення пляшкового скла використали 10 кг вапна, 30 кг піску, а соди на 22 кг менше, ніж піску. Скільки кілограмів соди використали?
3.     Офтальмологічна пауза
4.    Розв'язування логічних завдань
•   Завдання 489.
На двох кущах сиділо 10 снігурів. Коли на перший кущ прилетіло ще 4 птахи, а на другий — ще 2, то на обох кущах снігурів стало порівну. Скільки снігурів було на кожному кущі спочатку? (4 — 2 = 2; 10 — 2 = 8, на першому 4, на другому — 6)
•   Буханка хліба важить пІвкілограма І півбуханки. Скільки важить ціла буханка? (1 кг)
•   Як набрати рівно 1 л води, користуючись банками місткістю 3 л і 5 л?
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
—  Чого навчалися на уроці?
—  Оцініть свою роботу?
VII.  ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 
С. 85, завдання 491; 492.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2595 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть