загрузка...
Математика 2 кл. Урок 63. Контрольна робота № 4 - 15 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 15 » Математика 2 кл. Урок 63. Контрольна робота № 4
12:34
Математика 2 кл. Урок 63. Контрольна робота № 4

Математика 2 кл. Урок 63. Контрольна робота № 4

Мета: перевірити знання учнів за темою «Усне додавання і віднімання чисел у межах 100 з переходом через розряд»; розвивати мислення; виховувати культуру оформлення письмових робіт.

Хід уроку
I.     ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    КОНТРОЛЬНА РОБОТА
1. Математичний диктант (для обох варіантів).
•   Число 70 зменшити на різницю 15 і 8;
•   суму чисел 36 і 28 зменшити на о;
•   різницю чисел 63 І 7 збільшити на 9;
•   число 19 збільшити на суму 27 і 16;
•   на скільки число 100 більше суми ЗО і 53;
•   суму чисел 32 і 29 зменшити на різницю цих самих чисел.
1 варіант
2. Задача.
У першому класі 34 дитини, а в другому — на 6 дітей менше, ніж у першому, а в третьому — на 9 більше, ніж у другому. Скільки дітей у третьому класі?
3. Обчислити.
36+18                 41-27                   91-9          72+19
49-19 + 7           58-(17+ 7)           65-24        60-36
4. Порівняти.
10дм[]1м           37см[]4дм          4дм[]40см          2дм1см[]30см
Додаткове завдання
Глибина шахти 92 метри. Щоб дістати дно, з'єднали два троси завдовжки 47 м і 49 м. Скільки метрів троса виявилися зайвими?
2 варіант
2. Задача.
3 першого вулика взяли 23 кг меду, а з другого — на 6 кг більше, ніж з першого, а з третього — на 12 кг менше, ніж з другого. Скільки меду взяли з третього вулика?
3. Обчислити.
35 + 28             55-34                  21 + 7              81-36
39-2018            62-(35+ 5)          90-33               48 + 6
4. Порівняти.
1 дм 2 см □ ЗО см     2 дм □ 20 см           100 см □ 1 м          45 см □ 5 дм
Додаткове завдання
Глибина колодязя 40 метрів. Щоб дістати води, з'єднали два ланцюги завдовжки 18 м і 13 м. Скільки метрів ланцюга пе вистачило?
Шкапа оцінювання
1 з.— 3 бали: по 0,5 бала за вираз.
2 з.— 2,5 бали: 1 бал за хід розв'язання;
0,5 бала за правильність обчислень (по 0,5 бала за дію);
0,5 бала за пояснення.
3 з.— 2,5 бали: по 0,25 бала за дію.
4 з,— 2 бали: по 0,5 бала за нерівність. Додаткове завдання — 2 бали.
ФІзкупьтхвипинка
III.   РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ ЗАДАЧ
• Три товариші — Артем, Дмитрик і Сергій — пішли в ліс за грибами, причому кожен з них йшов зі своєю сестрою. Імена дівчаток: Галинка, Оленка І Іринка. Хлопчики швидко наповнили грибами свої кошики і стали допомагати дівчаткам. Назвіть ім'я сестри кожного з хлопчиків, якщо з'ясувалося, що жоден з них не поклав грибів у кошик своєї сестри і що Дмитрик декілька грибів поклав у кошик Галинки, Артем поклав декілька грибів у кошик Галинки І Іринки. 
Відповідь:
•   Три товариші змагалися в бігу. Один пробіг деяку відстань за 15 с, другий — за 20 с, а третій — за 13 с. За скільки секунд пробіг цю відстань кожен хлопчик, якщо Петрик біг швидше, ніж Сашко, а Сашко — швидше, ніж Сергій? (Сергій — за 13 с, Сашко — за 15 с, Петрик — за 20 с.)
•   У квадратній залі для танців поставте вздовж стін 10 крісел так, щоб біля кожної стінки стояло порівну крісел.
•   Іринка, Маринка і Даринка отримали за контрольну роботу по математиці 10; 11; 12. Коли у них запитали, які оцінки вони отримали, то дівчатка відповіли:
Іринка: «Я отримала 11». Маринка: «Я не отримала 11». Даринка: «Я не отримала 12».
Визначте, яку оцінку отримала кожна з дівчаток, якщо тільки одна з них скапала правду. (Даринка отримала 10, Маринка 11, Іринка — 12.)
$IMAGE2$
IV.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2988 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть