загрузка...
Математика 2 кл. Урок 74. Повторення таблиць множення числа 2 і ділення на 2 - 16 Февраля 2014
Главная » 2014 » Февраль » 16 » Математика 2 кл. Урок 74. Повторення таблиць множення числа 2 і ділення на 2
20:00
Математика 2 кл. Урок 74. Повторення таблиць множення числа 2 і ділення на 2
Мета: повторити таблиці множення числа 2 і ділення на 2; формувати вміння розв'язувати задачі, порівнювати вирази; розвивати логічне мислення; виховувати самостійність, навички самоконтролю.


предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок

Хід уроку Математика 2 кл. Повторення таблиць множення числа 2 і ділення на 2
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с. 104,завдання 598;599)
Завдання 598
— Прочитайте складені вирази і їх значення.
Завдання 599
— Скільки морячків отримав Малюк?
2.     Усна лічба
3.    Хвилинка каліграфії із завданням
5       12     17     19     16     10     3       14     8       18
— Спишіть числа, які діляться на 2.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ми повторимо таблиці множення числа 2 і ділення на 2.
IV.   ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 
1.    Робота за підручником (с. 104-105)
Завдання 600. Усне виконання завдання
Учні «ланцюжком» складають і розв'язують приклади.
Завдання 601. Робота в групах
Учні називають пропущені числа і пояснюють, як їх можна знайти.
Завдання 602. Робота в парах
Учні у кожному стовпчику знаходять значення другого виразу, користуючись значенням першого.
Завдання 603. Письмове виконання завдання з коментуванням правил
Завдання 604
Учні «ланцюжком» порівнюють вирази. Один учень працює біля дошки, решта — у зошитах.
—  Прочитайте рівності; нерівності, в яких поставили знак «більше»; знак «менше».
Завдання 605-606
Ознайомившись з умовою задачі, учні складають її короткий запис та самостійно розв'язують.
Завдання 607. Фронтальне вивчення змісту задачі
Під час відтворення змісту учні на дошці зображують умову задачі.
Цукерок — по 2 грн. 8 ц.  
Печива — 30 грн.
Після цього учні працюють самостійно, один учень — за закритою дошкою. 
2.    Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ 
1.    Самостійна робота
1  варіант
1) Розв'язати задачу.
Хазяйка купила 2 пакети картоплі, по 4 кг у кожному, і 5 кг моркви. Скільки кілограмів овочів купила хазяйка?
2) Обчислити.
2*7 + 6                          36 + 8: 2                        18:2-5
2*(34 - 28)                    (86 - 70): 2                     (94 - 80): 2
3) Вибрати один зі знаків: <,>, = . Заповнити пропуски. 
7+7+7[]7*3                         2*3+2[]2*4
8+8+8+8[]8*3                     2*6+2[]2*7
2 варіант
1) Розв'язати задачу.
Михайлик помістив в альбом подаровані йому марки. На двох сторінках розмістилося по 7 марок, а на третій — 5. Скільки марок подарували Михай-лику?
2) Обчислити.
2+16:2                          14:2*7                           10:2 + 8
2*(75-66)                      (72-60): 2                      (80-73)*2
3) Вибрати один зі знаків: <»>, = . Заповнити пропуски.
9 + 9 + 9[]9-4                           2*7+2[]2*9
6 + 6 + 6 + 6[]6-5                     2*8-2[]2*7
2.     Офтальмологічна пауза
3.     Розв'язування логічної задачі
Троє поросят Нуф-Нуф, Наф-Наф і Ніф-Ніф сховалися від вовка в будинку. Коли в двері постукали, один з них кинувся відчиняти. Хто з поросят наражався на небезпеку, якщо вони розповіли наступне:
Нуф-Нуф: «Ніф-Ніф не відчиняв, і Наф-Наф не відчиняв».
Наф-Наф: «Я вважаю, це зробив Нуф-Нуф. Ніф-Ніф цього не міг зробити».
Ніф-Ніф: «Я знаю, що Наф-Наф не міг цього зробити. Це я хотів відчинити двері».
Візьміть до уваги, що одне з поросят двічі сказало правду, друге — двічі збрехало, а третє — було правдиве тільки наполовину. (Ніф-Ніф відчинив двері вовкові.)
VI. Підсумок уроку. Математика 2 кл. Урок 74. Повторення таблиць множення числа 2 і ділення на 2
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С. 105, завдання 608; 609.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 2744 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть