загрузка...
Математика 2 кл. Урок 4. Доба і тиждень. Додавання і віднімання іменованих чисел, поданих в одиницях вимірювання часу - 5 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 5 » Математика 2 кл. Урок 4. Доба і тиждень. Додавання і віднімання іменованих чисел, поданих в одиницях вимірювання часу
16:29
Математика 2 кл. Урок 4. Доба і тиждень. Додавання і віднімання іменованих чисел, поданих в одиницях вимірювання часу

Математика 2 кл. Урок 4. Доба і тиждень. Додавання і віднімання іменованих чисел, поданих в одиницях вимірювання часу

Мета: закріпити знання учнів про дні тижня, добу; вчити додавати і віднімати Іменовані числа, подані в одиницях вимірювання часу, розвивати логічне мислення, математичне мовлення учнів; виховувати бережливе ставлення до часу.
Для старшого брата є гдз математика Істер, а крім того автор Ривкінд гдз інформатика для 5 класу.
Хід уроку 
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Перевірка домашнього завдання (с 8, завдання 25;26)
Завдання 25
—  Прочитайте вирази, у яких відповіді — круглі числа; відповіді однакові; відповідь — одноцифрове число; запису відповідає цифра 6; цифра 3; сума цифр відповіді дорівнює 5.
Завдання 26
—  Скільки книг стояло па другій полиці? Скільки книг стояло па двох полицях разом?
2.     Бесіда
—  Скільки всього одноцифрових чисел?
—  Скільки всього двоцифрових чисел?
—  Скільки різних цифр потрібно для запису всіх одноцифрових чисел?
—  Скільки різних цифр потрібно для запису всіх двоцифрових чисел?
3.     Хвилинка каліграфії {(.9)
—  Випишіть числа п'ятого десятка. 34; 12; 43; 56; 44; 47; 50; 53; 41.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні ми з'ясуємо, що ви знаєте про добу і тиждень.
IV.    ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1.     Робота за підручником (с. 8-10)
Завдання 27. Обчислення з коментуванням
—  Які рівності істинні (правильні), а які — хибні (неправильні)?
16 + 0 = 16 - 0 (і)                25 + 3 - З0 - 3 (х)              42 + 5 = 20 * 27 (і)
10 + 4 = 16 - 4 (х)               16 + 2 - 10 + 8 (і)               67 - ЗО = 47 - 10 (і)
Завдання 28. 
Коментоване виконання за зразком 
2 дес. і 4 од. = 24                   5 дес. і 1 од. = □                     1 дес. і 9 од. = □
Завдання 29. Самостійна робота
ПІД час перевірки учні читають рівності і нерівності, пояснюють.
Завдання ЗО. Усне виконання завдання
—  Розгляньте малюнок. Лікар призначив хворим на тиждень ліки. Скажіть по-різному, скільки пігулок у кожному наборі? В якому наборі пігулок найбільше? найменше?
Завдання З1. Колективне ознайомлення зі змістом задачі, її аналіз
Один учень записує умову і розв'язує задачу. (4 + 4 + 2 + 2 + 2 + 2 = 16)
—  Відгадайте загадку:
•   Нас сім братів.
Роками рівні, а Імена різні. (Дні тижня)
—  Що таке тиждень? (7 діб)
—  З яких частин складається доба? Скільки годин у добі?
—  Назвіть дні тижня. Скільки робочих днів у тижні? вихідних? Які?
—  Чи правильне таке твердження: «Якщо завтра вівторок, то сьогодні середа » ?
Пригадайте'. 1 доба = 24 год; 1 тиждень = 7 діб.
Завдання 32. Коментоване розв'язування прикладів
Учитель звертає увагу на те, яким чином виконуються обчислення.
Завдання 33. Усне виконання завдання
—  Розгляньте малюнок. Назвіть кожну геометричну фігуру. Чи можна ці фігури назвати одним словом? Чому? Для поданої множини фігур виділіть під-миожипи. Скільки елементів містить кожна підмиожина?
Завдання 34. Колективне ознайомлення зі змістом задачі, ЇЇ аналіз Один учень записує умову і розв'язує задачу. 2.     Фізкультхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1.     Колективне виконання завдань
1) Запишіть вирази та обчисліть їх значення.
2) Обчисліть вирази.
7 + 3 + 42               6 + 4 + 37                14-4-7                48-7-1
2.     Розв'язування логічних завдань
До годівниці спочатку прилетіли 10 голубів, а потім — горобці. Голубів було на 4 більше, ніж горобців. Скільки прилетіло всього птахів? {10 — 4 = 6; 10 І 6 = 16)
VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
— Як слід ставитися до часу?
— Отже, не витрачайте ані хвилинки марно!
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 10, завдання 35; 36.

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 3254 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть