загрузка...
Математика 3 клас. Урок 122. Аналіз контрольної роботи № 8 - 23 Февраля 2015
Главная » 2015 » Февраль » 23 » Математика 3 клас. Урок 122. Аналіз контрольної роботи № 8
18:01
Математика 3 клас. Урок 122. Аналіз контрольної роботи № 8

Мета: провести аналіз контрольної роботи; повторити нумерацію трицифрових чисел; удосконалювати вміння розв'язувати задачі на збільшення {зменшення) числа на кілька одиниць {на 2 дії), порівнювати іменовані числа, подані в одиницях довжин; розвивати уважність; виховувати самостійність.

предыдущий урок  
конспекты уроков
  следующий урок
 

Хід уроку. Математика 3 клас. Аналіз контрольної роботи № 8
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.     Аналіз контрольної роботи
2.     Розв'язування подібних прикладів і завдань
1)     Розв'язати задачу.
У магазин привезли 9 ящиків цукерок но 6 кг і кілька ящиків печива по 7 кг. Скільки привезли ящиків печива?
2)     Розв'язати приклади.
80:16                                                     638-239
490:7                                                     347 + 588
48:3                                                       63:9-6•0
24•3                                                       500:5 + 100•4
3)     Розв'язати рівняння.
100•х = 800                                            600:х= 10
4)     Заповнити пропуски.
6 м 8 дм = [] дм                                      280 см = [] м [] см
5)    Знайти периметр прямокутника, довжина якого 60 см, а ширина — 40 см.
III.   КОРЕКЦІЯ І ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ 
1.     Робота за підручником (с. 759-760)
Завдання 1. Робота в парах
—  Прочитати числа: 130; 392; 764; 320; 287; 890; 198; 903; 590; 128; 290; 438;123;876;332;132;650;291;141;764;238;484.
—  Виписати:
•   круглі числа; (130; 320; 890; 590; 290; 650)
•   числа, які більші за число 145; {392; 764; 320; 287; 890; 198; 903; 590; 290; 438; 876; 332; 650; 291; 764; 238; 484)
•   парні числа; (130; 392; 764; 320; 890; 198; 590; 128; 290; 438; 876; 332; 132; 650; 764:238; 484)
•   числа, які мають 3 сотні; (392; 320; 332)
•   числа, які мають 9 десятків; (392; 890; 198; 590; 290; 291)
•   числа, які мають 0 одиниць. (130; 320; 890; 590:290; 650)
Зовдоння 2. Робото в парах Усне виконання завдання.
Завдання 3. Письмове виконання завдання з коментуванням
Завдання 4. Самостійне виконання завдання
Один учень працює біля дошки.
Завдання 5. Письмове виконання завдання з коментуванням
Завдання 6
Учні обчислюють ширину прямокутника, один учень біля дошки пояснює, як обчїіслити периметр.
Р = (10+ 10-1)•2 = 38(см)
Фізкультхвилинка
Завдання 7
Фронтальне вивчення змісту задачі. Під час відтворення змісту учні на дошці зображують умову задачі.

 

Після цього учні працюють самостійно, один учень — за закритою дошкою.
Розв'язання
1) 45 — 20 = 25 (циб.) — білих тюльпанів;
2) 25 + 30 = 55(циб.)
Відповідь: 55 цибулин жовтих тюльпанів висадила бабуся Одарка.
Завдання 8. Самостійне виконання завдання Розв'язання
1) 120 + 10 = 130 (га)— зорав другий трактор; 
2)120+ 130-250 (га)
Відповідь: 250 гектарів поля зорали два трактори разом.
2.     Офтальмологічна пауза
3.     Розв'язування логічної задачі
Трьом братам разом 45 років. Петро старший за Івана на 3 роки і на стільки ж молодший за Гната. Скільки років кожному з братів? Розв'язання
1) 45 — 3 • 3 = 36 (років) — було б разом усім братам, якби вони були одного віку;
2) 36 : 3 = 12 (років) — Івану;
3) 12 + 3 = 15 (років) — Петру;
4) 15 + 3 = 18 (років) — Гнатові.
Відповідь: Гнатові 18 років, Петру — 15, Івану — 12.
IV.   ПІДСУМОК УРОКУ
— Що повторили на уроці?
V.    ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 
Математика 3 клас. Аналіз контрольної роботи № 8
С. 160, завдання 9; 10.


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 938 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть