загрузка...
Математика 3 клас. Урок 123. Читання і запис чисел - 23 Февраля 2015
Главная » 2015 » Февраль » 23 » Математика 3 клас. Урок 123. Читання і запис чисел
18:08
Математика 3 клас. Урок 123. Читання і запис чисел

Мета: повторити запис числа у вигляді суми розрядних доданків; удосконалювати навички читати і записувати числа у нумераційній таблиці, визначати розрядний склад числа, загальну кількість одиниць, десятків, сотень у трицифровому числі; повторити розв'язання задач на 2-3 дії, які містять збільшення, зменшення числа на кілька одиниць: розвивати мислення; виховувати інтерес до математики.

предыдущий урок  
конспекты уроков
  следующий урок
 

Хід уроку. Математика 3 клас. Читання і запис чисел
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 
1.    Перевірка домашнього завдання
Завдання 9
—  Прочитайте, які пропущені знаки ви вставили, щоб рівності стали істинними. (100 - 1 = 99; 123 + 1 = 124; 457 + 1 + 1 = 459; 670 + 1 + 1 = 672; 703-1-1 = 701:210-1-1 = 208)
Завдання Ю
—  Скільки тортів виготовили на кондитерській фабриці за ніч? (440 І (440--100)= 780 (торт.))
2.    Гра-змагання між рядами
1-й ряд                            2-й ряд                            3-й ряд
9•4                                    9•6                                    7•4
24:3                                 45:5                                  63:9
3•7                                    8•5                                    7•7
32:4                                  42:7                                  54:9
12:4                                  72:8                                  81:9
4•6                                    7•9                                    9•8
3.    Робота в парах
— Знайдіть логічну залежність між числами першого і другого рядів і заповніть віконця.

 

4.    Хвилинка каліграфії (с. 767)
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми вдосконалимо навички читання і записування чисел у нумераційній таблиці.
IV.   КОРЕКЦІЯ І ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ 
1.    Робота за підручником (с. 160-161)
Завдання 1 1. Математичний диктант
Відповіді: 700; 903; 140; 502; 215; 386; 607; 1000.
Завдання 12. Робота в парах
—  Прочитайте числа в нумераційній таблиці.
Завдання 13
Учні записують у вигляді суми розрядних доданків числа: 456; 309; 521; 480;774;819.
Завдання 14. Усне виконання завдання з коментуванням
Завдання 15. Робота в групах
— Скільки всього сотень містять числа: 342; 508; 321; 600?
—  Скільки всього десятків містять числа: 530; 785; 400; 113?
—  Скільки всього одиниць містять числа: 306; 720; 551; 200?
Завдання 16. Усне виконання завдання з коментуванням
Фізкультхвилинка
Завдання 17
Ознайомившись з умовою задачі, учні складають її короткий запис та самостійно розв'язують.

Розв'язання 
1) 200+ 50 = 250(бул.)— із корицею; 
2) 200 + 250 = 450 (бул.) — з маком та з корицею; 
3) 750-450 = 300(бул.)
Відповідь: 300 булочок із вишнями спекли у шкільній їдальні.
2.     Офтальмологічна пауза
3.     Розв'язування логічних завдань
1) Завдання 18.
На уроці фізкультури учні вишикувалися в лінію на відстані 1 м одне від одного. Уся лінія витягнулася на 25 м. Скільки було учнів? (25 + 1 = 26 (учн.))
2) В одній коробці 40 цукерок» а в іншій наполовину менше. Чому дорівнює чверть усіх цукерок?
Розв'язання 
1) 40 : 2 — 20 (цук.) — у другій коробці; 
2) 40 + 20 = 60 (цук.) — усього; 
3) 60:4 = 15 (цук.)
Відповідь: 15 цукерок.
V.    ПІДСУМОК УРОКУ
—  Що повторили на уроці?
—  Які задачі розв'язували?
VI.   ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 
Математика 3 клас. Читання і запис чисел
С. 161, завдання 19; 20.


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 883 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть