загрузка...
Математика 5 кл Мерзляк итоговая контр.работа - 20 Декабря 2013
Главная » 2013 » Декабрь » 20 » Математика 5 кл Мерзляк итоговая контр.работа
12:31
Математика 5 кл Мерзляк итоговая контр.работа

Посібник складений відповідно до чинної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для проведення ПКР математика 5 кл загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить 30 варіантів контрольних робіт. Кожен варіант складається з 10 тестових завдань, які об'єднані у три частини, що відрізняються за складністю та формою завдань.
У першій частині контрольної роботи запропоновано чотири завдання з вибором однієї правильної відповіді. До кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких тільки один правильний. Завдання вважається виконаним правильно, якщо учень указав тільки одну літеру, якою позначений правильний варіант відповіді. Учень не повинен наводити будь-які міркування, що пояснюють його вибір. Правильна відповідь на кожне із завдань 1-4 оцінюється одним балом.
Друга частина контрольної роботи складається з трьох завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Кожне завдання цієї частини вважається виконаним правильно, якщо учень записав правильну відповідь (наприклад, число, вираз, корінь рівняння тощо). Усі необхідні обчислення, перетворення тощо учні виконують у чернетках. Правильна відповідь на кожне із завдань 5-7 оцінюється двома балами.
Третя частина контрольна робота математика 5 класс складається з трьох завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання цієї частини вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнутий запис розв'язування завдання і дав правильну відповідь. Правильне розв'язання кожного із завдань 8-10 оцінюється чотирма балами.
Умови завдань учні не переписують. Виправлення та закреслювання, якщо вони зроблені акуратно, не є підставою для зниження оцінки.
Якщо учень указав правильну відповідь до завдання першої чи другої частини, то за це нараховується відповідно 1 або 2 бали згідно з табл. 1. Якщо вказана відповідь є неправильною, то бали за це завдання не нараховуються. Правильність виконання завдань третьої частини оцінює вчитель відповідно до критеріїв та схеми оцінювання завдань, яку вчитель складає самостійно відповідно до критеріїв оцінювання. 
Для проведення підсумкової контрольної роботи навчальні заклади визначають не менш ніж 15 варіантів для кожного класу. Якщо кількість учнів у класі менша за 15, кожен з них отримує окремий варіант. Якщо наповненість класу перевищує 15 осіб, той самий варіант не може повторюватись більше ніж двічі, якщо наповненість класу перевищує ЗО осіб — більше ніж тричі. На проведення підсумкової контрольної роботи відводиться 45 хвилин.
За результатами роботи кожному учню виставляється оцінка з математики, яку вчитель заносить у класний журнал на відповідну сторінку в колонку з написом «Підсумкова контрольна робота». Семестрова оцінка з математики виставляється з урахуванням оцінки за підсумкову контрольну роботу.


ИКР 5 класс математика Мерзляк варианты 1-10

  
Категория:
учебники 5 класс
| Просмотров: 2787 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть