загрузка...
Математика 5 клас. Урок 110. Контрольна робота № 8 - 23 Октября 2013
Главная » 2013 » Октябрь » 23 » Математика 5 клас. Урок 110. Контрольна робота № 8
12:34
Математика 5 клас. Урок 110. Контрольна робота № 8
Цілі:
-  навчально: перевірити рівень засвоєння знань з теми «Множення та ділення десяткових дробів»;
- розвивальна: формувати вміння логічно мислити, правильно висловлювати свої думки в письмовому вигляді;
-  виховна: виховувати дисциплінованість, самостійність, відповідальність. Тип уроку: контроль знань і вмінь.

ХІД УРОКУ
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
Учитель перевіряє готовність учнів до уроку, налаштовує їх на роботу. Доцільно нагадати учням правила поведінки під час проведення контрольної роботи. На цьому етапі уроку можна нагадати учням критерії оцінювання контрольної роботи.
II.  ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ
Учитель перевіряє зошити з виконаною домашньою контрольною роботою.
III.  ФОРМУЛЮВАННЯ МЕТИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ
Учитель наголошує, що метою контрольної роботи є демонстрування учнями своїх навчальних досягнень, уміння: ^  виконувати множення десяткових дробів; •^ виконувати ділення на натуральне число; ^ виконувати ділення на десятковий дріб; •/ розв'язувати задачі на всі дії з десятковими дробами.
IV. ТЕКСТ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ
7.  Знайдіть значення виразу (0,15-27,4 + 2,60,15):9.
8.  На виготовлення каркасної моделі куба витратили 1,2 м дроту. Чому дорівнює об'єм цього куба?
9.  З двох станцій, відстань між якими дорівнює 59,75 км, одночасно в одному напрямку виїхали пасажирський і швидкий потяги. Попереду їхав пасажирський потяг зі швидкістю 62,8 км/год і через 2,5 год після початку руху його наздогнав швидкий потяг. Знайдіть швидкість швидкого потягу.
7.  Знайдіть значення виразу (0,16-7,8 + 32,20,1б):8.
8.  На виготовлення каркасної моделі куба витратили 2,4 дм дроту. Чому дорівнює об'єм цього куба?
9.  Відстань між двома селами дорівнює 149,8 км. З цих сіл одночасно в одному напрямку виїхали легковий автомобіль і мотоцикл, причому мотоцикл їхав попереду. Через 3,5 год після початку руху автомобіль наздогнав мотоцикл. Якою була швидкість мотоцикла, якщо швидкість автомобіля дорівнювала 75,5 км/год?
V. ПІДСУМКИ УРОКУ
Після того як будуть зібрані зошити, можна відповісти на запитання учнів, які виникли під час виконання контрольної роботи.
Доцільно роздати учням зразки правильних розв'язань завдань контрольної роботи (для опрацювання вдома).
VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Виконати аналіз контрольної роботи (за розданими розв'язаннями).

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 1539 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть