загрузка...
Математика 5 клас. Урок 14. Контрольна робота № 1 - 6 Октября 2013
Главная » 2013 » Октябрь » 6 » Математика 5 клас. Урок 14. Контрольна робота № 1
19:23
Математика 5 клас. Урок 14. Контрольна робота № 1
Цілі:
навчальна: перевірити рівень засвоєння знань з теми;
розвивальна: формувати вміння логічно мислити; правильно висловлювати власні думки в письмовому вигляді;
виховна: виховувати дисциплінованість, самостійність, відповідальність. Тип уроку: контроль знань і вмінь.

предыдущий урок


конспекты уроков

следующий урок
ХІД УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
Учитель перевіряє готовність учнів до уроку, налаштовує їх на роботу. Доцільно нагадати учням правила поведінки під час проведення контрольної роботи. На цьому етапі уроку можна ознайомити учнів зі структурою та критеріями оцінювання контрольної роботи (див. передмову).
II* ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ
Учитель перевіряє зошити з виконаною домашньою контрольною роботою.
III. ФОРМУЛЮВАННЯ МЕТИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ
Учитель наголошує, що метою контрольної роботи є демонстрування учнями своїх навчальних досягнень, а саме: уміння читати та записувати натуральні числа, виконувати порівняння, додавання та віднімання натуральних чисел, знання властивостей додавання та віднімання чисел, уміння розв'язувати задачі, які передбачають додавання та віднімання натуральних чисел.
IV. ТЕКСТ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ 
Варіант 1
7.  Обчисліть у найбільш зручний спосіб: 1) 9011 + (587 + 989); 2) (8375 + 10б)-275.
8.  На скільки сума чисел 135 804 і 98 129 більша за їх різницю?
9.  У першому вагоні електропотягу їхало на 42 пасажири більше, ніж у другому. На зупинці з першого вагону вийшло 39 пасажирів. Скільки пасажирів має увійти до другого вагону, щоб у ньому стало на 25 пасажирів менше, ніж у першому?
Варіант 2
7.  Обчисліть у найбільш зручний спосіб: 1) 974 + (б39 + 902б); 2) 8735-(250 + 735).
8.  На скільки різниця чисел 189 803 і 67 228 менша від їх суми?
9.  У першому вагоні електропотягу їхало на 15 пасажирів більше, ніж у другому. На зупинці до першого вагону ввійшло 28 пасажирів. Скільки пасажирів має вийти з другого вагону, щоб у ньому стало на 55 пасажирів менше, ніж у першому?
7.  1)10 587; 2) 8206
8.  На 196 258.9.  22 пасажири.7.  1)10 639; 2) 7750.
8.  На 134 456.9.  12 пасажирів.

V. ПІДСУМКИ УРОКУ
Після того як будуть зібрані зошити, можна відповісти на запитання учнів, які виникли під час виконання контрольної роботи.
Доцільно роздати учням зразки правильних розв'язань завдань контрольної роботи (для опрацювання вдома).
VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Виконати аналіз контрольної роботи (за розданими розв'язаннями).

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 1746 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть